KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΑ > Αταξίες > CiNE-SyMPOSiON

CiNE-SyMPOSiON Κινηματογραφικά έργα με την υπογραφή των ΚακώνΠαιδιών

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 19-09-06, 21:52   #51 Αρχή
kako_paidi®
Είμαι μητέρας!!!!
 
Το avatar του χρήστη kako_paidi®
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή

Παράθεση:
Και ενώ ο Baker και ο c.l.sad, μάλωναν αμέριμνοι, ανίδεοι για το τι τους περιμένει ο Alikafros, ανασήκωνε τα πατζάκια του και ετοιμαζόταν να λάβει συμμετοχή.

Αφού έστρεψε εφτά φορές το πατζάκι του αριστερού πίσω ποδιού, δώδεκα αυτό του μπροστινού δεξιού ποδιού, 3 φορές του μπροστινού αριστερού και καμία του πίσω δεξιά καθώς σήκωνε το κεφάλι, έτοιμος, να κάνει την κίνηση του, το βλέμμα του πέφτει σε ένα κομμάτι δέρματος, που προεξείχε κάτω από το χαλάκι, που ήταν διπλωμένο πίσω από την ντουλάπα αριστερά του πάγκου, που είχε την ραπτομηχανή.

Τότε τα μάτια του θόλωσαν, το μυαλό του άστραψε το αίμα του ανέβηκε, μέχρι την μέση του και τα μάγουλά του πρασίνισαν. Μην μπορώντας πλέον να συγκρατήσει τα νεύρα του, μία τρομερή και δυνατή φωνή ακούστηκε συγκλονίζοντας και τρομάζοντας όλο το χωριό του Χωριού, ιδιοκτήτη του καφενείου και ιδρυτή.

«Τι συμβαίνει εδώ?...Σταματήστε ΑΜΕΣΩΣ …ΕΙΠΑ!». Τα πάντα σταμάτησαν. Στο χωριό του Χωριού, ιδιοκτήτη του καφενείου και ιδρυτή, δεν ακουγόταν τίποτά. Τα πάντα είχαν κοκαλώσει, κανένας δεν τολμούσε να κάνει την παραμικρή κίνηση.

Μόνο ο Soraver είχε μείνει ανεπηρέαστος από αυτό, αφού και να ήθελε να κοκαλώσει, του ήταν φύσης αδύνατο, μιας και το αλκοόλ έκανε πάρτυ, για ακόμα μία φορά στο σώμα του. Αφού προχτές λόγω των γενεθλίων του είχε παραλάβει πολλά «γιατί έτσι του αρέσει» δωράκια, με εξαίρεση αυτό του Nickred, Που σαν καλύτερος του φίλος που είναι, δεν ήθελε να βλέπει τον κολλητό του σε τέτοια χάλια, οπότε του είχε πάρει απλά δώρο ένα σαμπουάν, γιατί κακά τα ψέματα ο soraver, στο σώμα του είχε περισσότερες τρίχες, από όσες είχαν όλοι οι κάτοικοι του χωριού Του Χωριού ιδιοκτήτη του καφενείου και ιδρυτή. Λέγετε μάλιστα, πως ο soraver, είναι ο κοντινότερος συγγενής του ανθρώπου των σπηλαίων του γνωστού σαν πιθηκάνθρωπος, μάλιστα ορισμένοι λένε πως είναι ο ίδιος ο πιθηκάνθρωπος. Τεσπα, ο καημένος ο Nickred, του έκανε δώρο το σαμπουάν, μήπως και έπιανε το φιλότιμο τον soraver, να κάνει και ένα μπάνιο, μέρα που ήτανε. Βέβαια ούτε αυτό πτόησε τον soraver, αφού το κατανάλωσε και αυτό, μέσα στον σωρό που ήταν, με τον ίδιο τρόπο όπως και τα άλλα και απλά αντί για πλυθεί για να μυρίσει σαπούνι, αρκούσε απλά ένας μικρός λόξυγκας και μετά από κάθε «χικ» μοσχομύριζε ο κόσμος, γεμίζοντας μάλιστα την ατμόσφαιρα, με χίλιες δυο φουσκάλες, πράγμα που ξετρέλαινε τον soraver, και τον έκανε να χοροπηδάει από την χαρά του.

Οι υπόλοιποι βέβαια εξακολουθούσαν, να μένουν κοκαλωμένοι και ιδιαίτερα μέσα στο εργαστήριο, ο Baker είχε παραμείνει με το χέρι του χωμένο, μέσα στο αριστερό μάτι του c.l.sad και ο c.l.sad με τα δύο του δάχτυλα, το ένα σφηνωμένο μέσα στο δεξί ρουθούνι του Baker και το άλλο σφηνωμένο μέσα σε ένα μπουκάλι. Ο Alikafros, ίσως για πρώτη φορά στην ζωή του, τόσο τρομαγμένος, να είναι και αυτός στην ίδια ακριβώς θέση και στάση, με το στόμα του ανοιχτό, και ένα τεράστιο «Α» (άλφα), να έχει αρχίσει να ξεπροβάλει, από την κραυγή που ετοιμαζόταν να βάλει, πριν ακουστεί αυτή η τόσο τρομαχτική και επιβλητική φωνή.

«Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει την συμβαίνει εδώ?» Ακούστηκε και πάλι η ίδια φωνή, αλλά λίγο πιο ήρεμη αυτήν την φορά. Τα βλέμματα όλων…. χμ μάλλον όχι όλων, γιατί ο c.l.sad, προς στιγμήν ήταν μονόφθαλμος, μιας και το ένα του μάτι είχε κατεβάσει ρολά, προφανώς έβλεπε σε πολλά replay, το τελευταίο κροσέ του Baker…. Σχεδόν όλα τα βλέμματα λοιπόν είχαν στραφεί προς την πόρτα, όπου και αντίκρισαν την Panther!
__________________











 click to show


ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ οδοντίατρος
Ο χρήστης kako_paidi® δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-09-06, 00:56   #52 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

oeoeoe mphke k h pantherina sto paixnidi
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-09-06, 11:23   #53 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Panther: STOP!! NOBODY MOVES! PUT YOUR HANDS IN THE AIR!
I SAID STOP! NOBODY MOVES! PUT YOUR HANDS IN THE AIR! NOW! :die:

 click to show
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Freeman : 20-09-06 στις 11:35.
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-09-06, 10:43   #54 Αρχή
Alikafros
Bit my...
 
Το avatar του χρήστη Alikafros
 
Εγγραφή: 07-07-2006
Περιοχή: Χαλκίδα
Ηλικία: 45
Μηνύματα: 734
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Alikafros Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Alikafros Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Alikafros
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Christy
Eλπίζω να μην τον βρούνε! Τον αχαΐρευτο! Όλο ξάπλες ήταν και άμα του λεγες "ρε άρπα αυτόν να ησυχάσουμε" σε κύτταγε και χαμογέλαγε

Άχρηστο αιλουροειδές! Ούτε για τσάντα δεν έκανε!
Ουστττττττττττττττ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άντε!!! Ακόμα το επόμενο επεισόδιο;;;;;;;;;;;;;
__________________
http://www.offline-games.gr

 click to show
Ο χρήστης Alikafros δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-09-06, 12:06   #55 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

san th xouana th filtroxoana ena pragma...
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-09-06, 12:31   #56 Αρχή
Panther
στη σούβλα...
 
Το avatar του χρήστη Panther
 
Εγγραφή: 17-09-2006
Ηλικία: 48
Μηνύματα: 51
Προεπιλογή

λοοοοοοοοοοοοοοοοοοολ τρελοκομεια !
Ο χρήστης Panther δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-10-06, 17:37   #57 Αρχή
kako_paidi®
Είμαι μητέρας!!!!
 
Το avatar του χρήστη kako_paidi®
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή

Παράθεση:
«Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει την συμβαίνει εδώ?» Ακούστηκε και πάλι η ίδια φωνή, αλλά λίγο πιο ήρεμη αυτήν την φορά. Τα βλέμματα όλων…. χμ μάλλον όχι όλων, γιατί ο c.l.sad, προς στιγμήν ήταν μονόφθαλμος, μιας και το ένα του μάτι είχε κατεβάσει ρολά, προφανώς έβλεπε σε πολλά replay, το τελευταίο κροσέ του Baker…. Σχεδόν όλα τα βλέμματα λοιπόν είχαν στραφεί προς την πόρτα, όπου και αντίκρισαν την Panther!

Η Panther, ήταν αυτό που λέμε ο χωροφύλακας του χωριού, Του Χωριού ιδιοκτήτη του καφενείου και ιδρυτή. Λέγετε, ότι παλιότερα, όταν ο Χωριός κατοικούσε ακόμα εδώ ήταν ο προσωπικός του φρουρός και πως όταν έφυγε ο Χωριός από εδώ, την άφησε να φυλάει το χωριό.

Οι κακές γλώσσες βέβαια λένε, πως στην πραγματικότητα δεν φύλαγε μόνο το χωριό, αλλά είχε φιλήσει μια δυο φορές και τον soraver, και πως αυτός ήταν στην ουσία ο λόγος που την έβγαλε ο Χωριός από την προσωπική του φρουρά και δεν την πήρε μαζί του, αλλά την άφησε εδώ. Όπως επίσης λένε πως αυτή είναι η βασική αιτία, που ο soraver, το έριξε στο ποτό, για να ξεχάσει τον έρωτα του, καθώς η Panther μετά από την μέρα, που ο Χωριός έφυγε και την παράτησε, της κόστισε τόσο πολύ, που είχε μετανιώσει για όλα όσα είχε κάνει και μέσα σε αυτά, ήταν και ο soraver.

Σημασία όμως δεν έχουν το τι λένε οι κακές ή οι καλές γλώσσες, αλλά το ότι η Panther, στην πράξη πραγματικά καταφέρνει να κρατήσει τις ισορροπίες στο χωριό του Χωριού, ιδιοκτήτη του καφενείου και ιδρυτή, αφού κανείς δεν τολμά να της φέρει αντίρρηση ορισμένοι γιατί την σέβονται, άλλοι γιατί την φοβούνται, άλλοι γιατί απλά τους αρέσει το χρώμα της και ο soraver γιατί… «έτσι του αρέσει».

Τώρα θα μου πείτε, πως δεν γίνεται σε ολόκληρο χωριό, να μην υπάρχει ούτε ένας, που να μην της αντιστέκεται. Και ναι λοιπόν θα έχετε δίκιο. Υπάρχει κάποιος που της αντιστέκεται, της αντιστεκόταν και θα της αντιστέκεται για πάντα. Και μπορώ να πω πως και η Panther τον φοβάται λίγο, ίσως να είναι και το μοναδικό πλάσμα στον κόσμο που να την τρομάζει.

Αυτό λοιπόν το πλάσμα που τρομάζει ένα τόσο φοβερό και τρομερό θηρίο, είναι η ποντικομικρούλα Christy. Τώρα βέβαια θα μου πείτε, πως γίνεται ένα τόσο μικρό πλασματάκι, να μπορεί να τρομάξει ένα τόσο μεγάλο θηρίο. Λέγετε πως η Panther όταν ήταν μικρή, νόμιζε ότι ήταν ελέφαντας και αυτό της άφησε κάποια κατάλοιπα.

Η Christy εν τω μεταξύ, δεν γνώριζε πως η Panther την φοβότανε αν και είχε παραξενευτεί που δυο τρία βράδια, που είχε συναντήσει κατά τύχη την Panther στο δρόμο και εκείνη το έβαζε στα πόδια και όπου φύγει, φύγει.

Η Christy, ήταν ένα καλοκάγαθο ποντικάκι που ζούσε σε μία τρύπα κάτω από την βάση του ΠΛΑΤΩΝ. Η αγαπημένης της ασχολία ήταν η ζωγραφική. Μπορούσε να ζωγραφίζει με τις ώρες…. Ποιες ώρες (?) ….με τις μέρες, για να μην πω, με τις εβδομάδες. Πράγμα όμως που εκνεύριζε τον ΠΛΑΤΩΝ, αφού η Christy, ορισμένες φορές παρασυρόταν, με αποτέλεσμα, ο αρχικά κατάλευκος μανδύας του ΠΛΑΤΩΝ, αυτή την στιγμή, είναι γεμάτος, με ουρανούς, θάλασσες, μπλε τριαντάφυλλα και ένα μπλε περιστέρι. Όπως καταλάβατε, το μπλε ήταν το αγαπημένο της χρώμα!

Σε καθημερινή βάση, την ηρεμία του χωριού διατάρασσαν οι φωνές του ΠΛΑΤΩΝ….
«Μα δεν είναι κατάσταση αυτή! Κοίτα πως με έχεις κάνει…. Εγώ δεν είμαι άγαλμα….σκάσε Πουλόπουλε, όλο αφορμές ψάχνεις….. κινητή Πινακοθήκη έχω καταντήσει. Τι είναι πάλι αυτό εδώ το καινούργιο. Ένα μπλε αυγό? Τι γράφει πάνω? Βι….Βιά….γρα…Βιάγρα? Τι είναι τούτο πάλι? Ω! Θεοί του Ολύμπου, δώστε μου δύναμη, τι έχω κάνει και με αναγκάζεται να περνάω τέτοια βασανιστήρια? Από την μία ο Πουλόπουλος, να με πιλατεύει με τα τραγούδια του, από την άλλη τούτη εδώ, να με ζωγραφίζει το μόνο που μένει, είναι να αρχίζω να δίνω και φαγητό, και να το κάνουμε «άρτον και θεάματα». Ω Δία μεγαλοδύναμε, βοήθησε με ρίξε μια δυνατή βροχή να ξεπλύνεις όλες αυτές τις μουτζούρες από τον μανδύα μου και μετά έναν κεραυνό στον Πουλόπουλο, να ηρεμήσουν λίγο τα αυτιά μου. Ω Θεέ των Θεών…. Κάνε κάτι!!!»

Αλλά ας κλείσουμε αυτήν την παρένθεση και ας επιστρέψουμε πάλι πίσω στο εργαστήρι του c.l.sad.
__________________











 click to show


ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ οδοντίατρος

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kako_paidi® : 10-10-06 στις 17:53.
Ο χρήστης kako_paidi® δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-10-06, 01:34   #58 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 15-10-06, 13:02   #59 Αρχή
Piggy
Φυσική Ξανθιά
 
Το avatar του χρήστη Piggy
 
Εγγραφή: 03-07-2006
Περιοχή: στον κόσμο μου
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 5.177
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Piggy Send a message via Skype™ to Piggy
Προεπιλογή

Ο χρήστης Piggy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-07-07, 18:27   #60 Αρχή
kako_paidi®
Είμαι μητέρας!!!!
 
Το avatar του χρήστη kako_paidi®
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αλλά ας κλείσουμε αυτήν την παρένθεση και ας επιστρέψουμε πάλι πίσω στο εργαστήρι του c.l.sad.

Στο εργαστήρι του C.l.sad, επικρατούσε άκρα του Τάσου σιγή. (Τάσος ήταν ο μουγγός του διπλανού χωριού).

Panther: ……

Η σιγή συνεχίζετε…..

Σκηνοθέτης: CUUUUT!… Τι έγινε ρε παιδιά θα μιλήσετε καμιά φορά? Ώχ που είναι όλοι? Στέφανοοοοοοοοοοοοο….Στέφανοοοοοοοοοοοο

Στέφανο: Με φωνάξατε κύριε σκηνοθέτα?

Σκηνοθέτης: Μπορείς να μου εξηγήσεις τι συμβαίνει εδώ μέσα? Που είναι όλοι τους?

Στέφανο: …. Έφυγαν κύριε σκηνοθέτα…

Σκηνοθέτης: ΕΦΥΓΑΝ??? Τι θα πει έφυγαν?

Στέφανο: Έφυγαν θα πει…. Έφυγαν!

Σκηνοθέτης: Μα τι πάει να πει έφυγαν…. Και το σήριαλ?

Στέφανο: Ποιο σήριαλ κύριε σκηνοθέτα… από τον Οκτώβριο έχει να παιχτεί καινούργιο επεισόδιο. Βαρεθήκανε να περιμένουνε τα παιδιά και φύγανε. Οι περισσότεροι μάλιστα έχουν πιάσει δουλειά αλλού. Η Christy π.χ έχει παίζει στο «Η ποντικομικρούλα», Η Panther παίζει στο «The wild”, Ο c.l.sad, παίζει στην καινούργια ταινία του Στήβεν Φλίμπερ, το «The arcadians», Ο Backer, παίζει στο «Βέρα στο αυτί»…..

Σκηνοθέτης: Ωχ Θεέ πάει … πάει καταστραφήκαμε …. Πω … πω συμφορά! Καταστράφηκα… πάει η καριέρα μου.

Στέφανο: Πάντως… δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να βοηθήσει, αλλά κάποια άτομα από το παλιό καστ, έχουν παραμείνει.

Σκηνοθέτης: Καταστράφ….. σοβαρά? Ωραία … φτιάξε μου μια λίστα, με τα ονόματα τους και πάμε να σώσουμε το σόου!

Στέφανο: Είναι οι….

Σκηνοθέτης γράψτα μου σε ένα χαρτί και δώστα μου….. λοιπόν παιδιά πάμε… φώτα….κάμερα….και τρία… δύο….ένα…. Πάμε….


Ενώ στο εργαστήρι του c.l.sad, επικρατεί ένας ψιλό-πανικός, στην πλατεία του Χωριού ιδιοκτήτη του καφενείου και ιδρυτή, έχουν μαζευτεί ο Nickred, o Freeman, o Soraver, o Nidis, o ΠΛΑΤΩΝ , o stay_close , o koure, o Aetonail, ο Mentoras, η Piggy και η Rozanna και καταστρώνανε σχέδιο, για να πάνε να ψάξουνε για τον εξαφανισμένο aligator21.

Όλες οι συζητήσεις, τα επιχειρήματα και γενικότερα τα στοιχεία που είχαν για την υπόθεση, τους οδηγούσαν στην Πόλη.


Nickred: Παιδιά πρέπει να πάμε, δεν υπάρχει άλλη λύση.

Piggy: Ναι παιδιά συμφωνώ και εγώ με τον Nickred, πρέπει να πάμε στην πόλη, γιατί όσο καθόμαστε εδώ, δεν πρόκειτε να βγάλουμε άκρη.

Soraver: Ναι… Ναι… να πάμε στην πόλη, έχω μάθει ότι έχει πολύ καλά μπαρ εκεί.

ΠΛΑΤΩΝ: Ωραία, αφού αποφασίζουμε όπως βλέπω να πάμε, στην πόλη, θα ζητήσουμε την βοήθεια και ενός ντέντεκτιβ, που βρίσκεται εκεί, λένε πως είναι από τους καλύτερους που υπάρχουν και πως το να βρίσκει χαμένα άτομα, είναι η ειδικότητα του, Παλιότερα λέγετε, ήταν αποκλειστικός συνεργάτης του Χαρδαβέλλα και πως όταν αποφάσισε να σταματήσει την συνεργασία μαζί του, τότε και ο Χαρδαβέλλας, σταμάτησε την εκπομπή.

Nidis: Τι ντέντεκτιβ και βλακείες, μόνοι μας θα τον βρούμε…. Τι δηλαδή… οι παρα πέντε καλύτεροι ήτανε από εμάς? Και στην τελική εσύ που το ξέρεις?

ΠΛΑΤΩΝ: Μου το είπε ένα πουλάκι. Αμ’ τι νόμιζες, μόνο να με κουτσουλάνε ξέρουνε?

Rozanna: Ποιοι παρα πέντε καλέ? Αυτοί με τα αλεξίπτωτα? Α… ώστε ανθρώπους ψάχνουνε, εγώ νόμιζα, πως ήταν απλά ένα άθλημα! Και μάλιστα τους θεωρούσα πολύ ηλίθιους, να διακινδυνεύουν για μια τέτοια ανοησία! Α τους καημένους…. Τους είχα παρεξηγήσει! Αχ! Αισθάνομαι πολύ χάλια τώρα…. Ειμαί κακός άνθρωπός! Μπου…χου…χου ….

Nickred: Σώπα βρε μωρό δεν είσαι….

Rozanna: Δεν είμαι κακός…..

Sovarer: Μπα εγώ έχω την εντύπωση, πως για το άνθρωπος το είπε ο Nickred!

Rozanna: Μίλησε και ο Μακρής….

Soraver: Και εσύ που το ξέρεις με παρακολουθείς όταν πάω στην τουαλέτα?

Rozanna: ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ….. Νικολααααααααακή!!!!!!!!!! Πες του κάτι!

Soraver: Χιχιιιιχιιχιχιχιχιιιχιιιι!!! Αχ δίψασα…. έχει κανείς καμιά μπύρα!

Nickred: Παιδιά σοβαρευτείτε. Λοιπόν… ξεκινάμε… πάμε στην πόλη!
__________________











 click to show


ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ οδοντίατρος
Ο χρήστης kako_paidi® δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:01.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.