Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 18-11-09, 12:52   #2 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 45
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

λολ
Ακουγα το πρωι και καθε μερα ακουω πως παμε για χρεωκοπια ...
και δεν μπορουν τελικα να βρουν τα λεφτα , και περνουν πισω οσα για τα οποια δεσμευονταν προεκλογικα και δεν θα παρουν το επιδομα αλληλεγγυης ολοι οι χαμηλομισθοι(εγω να πω την αληθεια το περιμενα , 500 ?500! 700?700! ασχημα θα ταν ενα εξτρα δωρακι?)Μου στηριζει το νεφροπαθη και των συνταξιουχο , καλα κανεις και μπραβο σου , αλλα αν οπως λες υποστηριζεις νεολαια , ε δωσε ρε φιλε και στη νεολαια κατι ...οχι μονο στην ανεργη νεολαια , αλλα και στην ενεργη ..Δεν βρισκουν λεει τελικα τα χρηματα ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ? δεν ξερουν που ειναι? να τους πω εγω ! ο Παπαδοπουλος ο Σπυρος που τον θεωρω εξαιρετικο ηθοποιο και τον παω με χιλια δεν αρνηται τις φημες για αμοιβη 90-100 χιλιαρικα μηνιαιως για την εκπομπη του στην ΕΡΤ ΠΑΡΑΚΑΛΩ !1 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟ ΔΥΑΚΟΣΙΑ ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΣΠΥΡΟ ...Ο ΣΣΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΚΗς περνει λεει 70 χιλιαρικα ανα εμφανιση ! Ρε για το θεο δηλαδη δεν μπορουν να επιβαλλουν κατωτερο και ανωτερο μισθό? γιατι οριζουν βασικο μισθό? γιατι οριζουν κατωτερο οριο συνταξεων ? ας ορισουν και ανωτερο .ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ? 300 χιλιαρικα λεει μπαινει μεσα καθε μηνα το ΙΚΑ ...500 ειναι τα εσοδα απο εισφορες εργοδοτων και 800 δίνονται σε συνταξεις
ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ? ΣΙΓΑ ΜΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 50 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΩ ΣΥΝΤΑΞΗ , γιατι αυτα τα λεφτα που κρατουνται για την ασφαλεια μας δε μας στα δινουν στο χερι να παμε να κανουμε μια ιδιωτικη ασφαλεια ..να κατεβαινει και ελικοπτερο αμα λαχει σε περιπτωση αναγκης για τη μεταφορα μας σε κλινικες ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΣ κουβαλανε σαν τα τσουβαλια στα νοσοκομεια (συγχωρεθηκε η γιαγια μου τον προηγουμενο μηνα και ειδα πως τους αντιμετωπιζουν )ΣΥΣΤΗΜΑ υγειας? για ποιο συστημα υγειας μιλανε? Χρεωκοπια? αυξηση σε αυτο , ποθεν αισχες σε ολα ..κατσε ρε φιλε εσυ ετρωγες με χρυσα κουταλια εγω θα την πληρωσω? γιατι δεν πληρωνουν αυτοι που ετρωγαν? ΓΙΑΤΙ? δεν ξερουν ταχα ποιοι εφαγαν ? ΤΟ ΣΑΝΙΟ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΠΙΑΣΕΤ ΤΟΥς ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ παρτε πισω τα λεφτα , τα σπιτια τα αμαξια ρευστοποιηστε τα ολα ? που ειναι τα δικαστηρια? που η δικαιωσυνη?:die e:die e
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση