Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 01-08-06, 12:17   #1 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή Ο οργασμός της κουκουβάγιας




Αγαπητή μου Piggy.

Σου γράγω αυτό το γράμμα για να σε ενημερώσω για την σειρά μου που γυρίζω για την τηλεόραση. Από αυτές τις σαπουνόπερες, ξέρεις, τις Βραζιλιάνικες. Όλα καλά και όλα ωραία στα γυρίσματα της σειράς μέχρι που εμφανίστηκαν δύο νεαρά άτομα 25 χρονών περίπου. Ο Νιδις Ζάν Χοσέ Καρύδας και ο Νίκρεδ Αλέ Καριόκας. Καλά παιδιά καί τα δύο, δεν μπορώ να πω, αλλά λίγο γκάου. Θέλω να πω… λίγο ιδιόμορφα. Θέλω να πω, μπλέκονται συνέχεια στο πόδια μου. Αλλα εντάξει, αποφάσισα να τους ανέχομαι. Θα σου πω λίγα πράγματα για τον καθένα Ο Νιδις παιδί από την Θεσσαλονίκη, γόης. Ωραίο παιδί δεν μπορώ να πω. Καμιά κοπέλα δεν θα μπορούσε να του αντισταθεί. Αλλά δυστυχώς έχει IQ ραδικιού. Δεν νιώθει, δεν του κόβει. Ο Νικρεδ από την άλλη είναι από Αθήνα. Έξυπνος, (λέμε τώρα) καταφερτζής αλλά έχει να σταυρώσει γυναίκα από τότε που γεννήθηκε. Συγνώμη, κόβω λίγο απότομα εδώ το γράμμα μου γιατί έχει έρθει κόσμος για τα γυρίσματα. Θα επικοινωνήσω μαζί σου πάλι αύριο!

Με αγάπη
Freeman
-------------------------------

Ο ήλιος τζιτζίριζε έντονα πάνω από την πόλη. Η ώρα έδειχνε 1:27 το μεσημέρι. Αλλα η μπαταρία του ρολογιού είχε πέσει οπότε θα ήταν λογικά κατά τις 3 το μεσημέρι. Ο Νικρεδ βγαίνει από το δωμάτιό του, κατευθύνεται στην κουζίνα και από εκεί μπαίνει στο δωμάτιο του Νιδι όπου και τον βρίσκει να κοιμάται.

-Νιδι! Ξύπνα! Δεν νομίζεις ότι πρέπει να φτιάξουμε κάτι να φάμε; Τόσες ώρες κοιμάσαι πια!
-Πέτα καμιά πίτσα στο φουρνάκι ρε. Το στομάχι μου χορεύει μακαρένα. Άσχημο ξενύχτι χθες βράδυ.
-Τι εννοείς! Αφού εχθές το βράδυ κοιμηθήκαμε νωρίς! 11 η ώρα ήμασταν στο κρεβάτι!
-Α ναι δεν σου είπα… Με πήρε το βράδυ τηλέφωνο η Λάουρα μαζί με την Ελεονόρα να πάμε για κανένα ποτό. Αλλά δεν σε ξύπνησα να έρθεις μαζί γιατί λυπήθηκα ρε να σε ξυπνήσω, κοιμόσουν σαν πουλάκι.
- ΚΑΛΑ ΡΕ ΗΛΙΘΙΕ! ΠΗΡΑΝΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΥΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΑΦΗΣΕΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ!!!

«Πρόκειται περί ηλιθίου συγκατοίκου!!! Πρέπει να το δεχτώ!!!» συλλογίζεται ο Νικρεδ χτυπώντας με δύναμη την πόρτα του δωματίου κατευθυνόμενος στην κουζίνα προκειμένου να φτιάξει κάτι πρόχειρο για φαγητό.

-Έλα ρε εντάξει μην τρελαίνεσαι! λέει ο Νιδις κατευθυνόμενος και αυτός στην κουζίνα φορόντας μόνο το εσώρουχό του. Δεν πήγαμε τελικά για ποτό οπότε δεν έχασες και τίποτα.
-Μα αφού είπες πως ξενύχτησες.
-Ναι. Δεν πήγαμε για ποτό. Τις είπα και ήρθαν εδώ στο σπίτι. Εδώ καθίσαμε.
Ο Νικρεδ φανερά παγωμένος σταματάει να κάνει ότι κάνει στον πάγκο της κουζίνας και γυρίζει προς τον Πέδρο με βλέμμα που πετάει φωτιές.
-Ήσουν μόνος εδώ, μαζί με δύο γυναίκες ΔΙΨΑΣΜΕΝΕΣ και με άφησες να είμαι μέσα στο δωμάτιό μου και να κοιμάμαι…
-Όχι αυτό δεν είναι αλήθεια… Είπα την Ελεονόρα να έρθει να σε ξυπνήσει αλλά προφανώς δεν το έκανε!
-Επαναλαμβάνω… ΉΣΟΥΝ ΜΟΝΟΣ ΕΔΩ ΜΕ ΔΥΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕΣ!!!
-Έλα ρε Νικρεδ τώρα! Χαλάρωσε δεν κάναμε δά και τίποτα! Μόνο σεξ κάναμε στο δωμάτιό μου για να μην σε ξυπνήσουνε με τις φωνές τους.
-Έκανες σεξ και με τις δύο;
-Ε τι να έκανα ρε συ; Αφού εσύ κοιμόσουν!!!

Ο Νικρεδ σφίγγει το μαχαίρι που κρατούσε στο εσωτερικό της παλάμης του

-ΜΗ! ΜΗΗΗ! ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΙΚΡΕΔ! ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ!!! ΤΙ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ! ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ! ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ! ΣΤΑΜΑΤΑΑΑΑΑΑ!

Το κυνηγητό κράτησε αρκετά λεπτά αλλα ο αγώνας έληξε με ισοπαλία. Ο Νικρεδ συνέχισε το μαγείρεμα και την στιγμή που άνοιξε το ψυγείο βρήκε μέσα έναν φάκελο με ένα γράμμα.

--------
Αγαπητή Piggy
Ο Νικρεδ και ο Νιδις είναι φιλαράκια αρκετά χρόνια. Σπούδαζαν μαζί και συγκατοικούσαν στα φοιτητικά τους χρόνια. Τώρα συγκατοικούν μαζί σε ένα τριάρι στο κέντρο της πόλης άνεργοι πλέον αναζητώντας μεροκαματάκια εδώ και εκεί. Τι εδώ και εκεί δηλαδή, όλο στα πόδια μου τριγυρίζουν. Αν και δεν νομίζω να το κάνουν επίτηδες. Απλά δεν παίρνουν χαμπάρι. Μπλέκονται στο σήριαλ, αλλά αυτοί νομίζουν ότι ζουν την πραγματική ζωή. Τρέχα γύρευε δηλαδή.

Με αγάπη
Freeman.
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Freeman : 18-09-06 στις 19:09.
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση