Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 19-09-06, 02:28   #10 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Ακατάλληλο για ανήλικους


Αγαπητή Piggy.

Χαίρομαι που τα ξαναλέμε. Είχα καιρό να σου γράψω. Στο σημερινό επεισόδιο της σειράς θέλησα να βάλω και λίγη περιπέτεια. Φόνο, αγωνία, πλοκή. Τί θέλω να πώ; Ο Νιδις έκανε καλά την δουλειά του σάν συντηρητής πισίνας. Με την πάροδο των ημερών ανέπτυξε οικιότητα με την Ροζάννα. Βγαίναν και για ποτό (στο εντελώς φιλικό παραδόξως αφού η Ροζάννα δέν ήθελε να κανει τίποτα ερωτικό με τον Νιδι γιατί ήξερε πως είχε ερωτικά πάρε δώσε με την Κρίστυ). Με τα πολλά λοιπόν η Ροζάννα γνώρισε τον φίλο του Νιδι τον Νικρεδ και αναπτύχθηκε αίσθημα μεταξύ τους. ---


Νωρίς το απόγευμα. Ο καιρός ζεστός. Η Ροζάννα είναι ξαπλωμένη γυμνή στο κρεβάτι του δωματίου της και σκέφτεται διάφορα πράγματα με σκοπό να βγεί απο την βαρεμάρα της στιγμής. Η κυρία της η Κρίστυ έλειπε απο το σπίτι. Το αεράκι που έμπαινε απο το μισάνοιχτο παράθυρό της χάιδευε απαλά το γυμνό της κορμί. Έκλεισε τα μάτια της και άφησε τον εαυτό της να απολαμβάνει το κελάιδημα των πουλιών. Ο ήχος απο τις σούστες του κρεβατιού και οι δονήσεις της αποσπούσαν την προσοχή. Μιά κραυγή την έκανε να επανέλθει στην πραγματικότητα.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧ ΤΕΛΟΟΟΟΟΟΣΣΣ ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧ!!! ακούστηκε απο τον στόμα του γυμνού Νικρεδ ο οποίος έπειτα έγειρε το σώμα του δίπλα απο το σώμα της Ροζάννας.
-Ήταν καταπληκτικό αγάπη μου. Δέν έχω ξανανιώσει τέτοια ηδονή! λέει ο Νικρεδ.
-Ούτε εγώ μωρό μου! Ήταν υπέροχα!

Εκείνη την στιγμή ακούστηκε ένα βουητό, ήταν ο ήχος του αυτοκινήτου της Κρίστυ που επέστρεφε στο σπίτι.

-ΩΧ ΑΜΑΝ! ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ! ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ! Ντύσου γρήγορα! Πρέπει να φύγεις, δέν πρέπει να σε βρεί εδώ, θα με σκοτώσει. Μου απαγορεύει να φέρνω γνωστούς μου στο σπίτι!
Στο σπίτι είχαν αρχίσει να ακούγονται βήματα. Η Κρίστυ απο το γκαράζ είχε μπεί ήδη μέσα στην έπαυλη.
-Γρήγορα! Τρέχα φύγε απο το παράθυρο.
Ο Νικρεδ έντρομος απο τον πανικό τρέχει προς το παράθυρο...
-Περίμενε! Είσαι γυμνός! Πιάσε τα ρούχα σου, ντύσου!
Η Ροζάννα πετάει τα ρούχα του Νικρεδ προς την κατεύθυνσή του. Αυτός βρισκόμενος μπροστά απο το παράθυρο, θέλεις λίγο το άγχος, λίγο ο πανικός, δέν προλαβαίνει να τα πιάσει και τα ρούχα χάνονται έξω απο το παράθυρο.
-Θεέ μου! φωνάζει ο Νικρεδ. Βρισκόμαστε στον 3ο όροφο! Είσαι τρελή; Πώς θα φύγω απο εδώ μέσα! Και μάλιστα γυμνός!!!
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση