Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 24-12-09, 13:27   #20 Αρχή
Spastikia
Gourounaros
 
Το avatar του χρήστη Spastikia
 
Εγγραφή: 13-10-2009
Περιοχή: στον κόσμο μου
Μηνύματα: 269
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Spastikia Send a message via Skype™ to Spastikia
Προεπιλογή

χμ...κάτι δεν πάει καλά...

χθες λοιπόν, μια συνάδελφος μου μίλησε για την ταινία ( εγώ δεν βλέπω ταινίες γενικά γιατί φοβάμαι)..
Φευγω από το γραφείο σφαίρα στο βιβλιοπωλείο ( δεν κρατήθηκα ουτε καν να το παραγγείλω) πάω το αγοράζω και μολις φτάνω σπίτι μπαίνω στο ίντερνετ, ψάχνω την ταινία.. Για καλή μου τύχη την βρίσκω και μάλιστα θέλει και 25 λεπτα να κατεβει...
Την κατεβάζω και λέω να κάνω μια προσπάθεια να την δω μόνη μου....
τελειώνει η ταινία, και όπως κάθε φορά είμαι επηρεασμένη, σκέφτομαι οτι θα μου περάσει και πάω για νάνι μου... μετά από κανενα 20λεπτο το μάτι ορθάνοιχτο... άκουγα θορύβους και αλλες τετοιες βλακίες... σηκώνομαι και πάω στο γραφείο μου, κάθομαι λίγο και μετά μαζι με το βιβλιο πάω στο κρεβάτι...
Τελευταία φορά που έστειλα σμσ στον κωνσταντίνο ήταν 5:30 το πρωί.... μετά πρέπει να κατάφερα να κοιμηθώ.... ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΑΝΟΙΧΤΆ...

Σήμερα θα κατεβάσω και την δευτερη ( ενω έχω παραγγείλει και τα αλλα 3 βιβλια) αλλα θα την δω οταν μετακομίσω που δεν θα ειμαι μόνη σπιτι γιατι δεν την παλευω...

Και τελικά το ερώτημα που απέκτησα....Μπορώ και εγώ να γνωρίσω έναν τέτοιον τέλειο άντρα, έστω και βρικόλακα????

Μην γελάτε.. οκ ειμαι πολύ φοβιτσιάρα με τις ταινιες.. το ξέρω!
__________________
Too big, too small,Size does matter after all.
Zu groß, zu klein,Er könnte etwas größer sein.
Ο χρήστης Spastikia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση