Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 03-10-10, 13:08   #599 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή


Τα κουλούρια της Πάμελα Άντερσον
Η Πάμελα Άντερσον ήταν να πάει για πρόβα μετά το τέλος της press conference για το Eurovoice, όταν ξαφνικά γύρισε στη συνοδεία της και είπε:
- Θέλω να πάμε στην Ακρόπολη!
Όντως, πήγανε, πλήρωσε κανονικά εισιτήριο, ανέβηκε αν και φορούσε τακούνια, της άρεσε πολύ και μετά πάλι άλλαξε γνώμη... Δεν πήγε να κάνει πρόβα αλλά shopping. Επιθυμία της ήταν να πάει στην μπουτίκ της Lοuis Vuitton. Στο κατάστημα δεν γνώριζαν ότι θα πάει. Ξαφνικά, ανοίγει η πόρτα και μπαίνει η Πάμελα. Εδωσε μια παραγγελία και παρέλαβε την αγορά της στο ξενοδοχείο. Επίσης ήταν λιγάκι ανυπόμονη και όταν αργούσε το ασανσέρ του ξενοδοχείου κατέβαινε έξι ορόφους με τις σκάλες! Όταν οι συνοδοί τής είπανε ότι εδώ πουλάνε πολύ ωραία κουλούρια, τούς ρώτησε «δεν έχει ντομάτα; Δεν έχει τυρί;», νόμιζε προφανώς ότι θα ήταν κάτι σαν σάντουιτς. Έτσι, τής πήρανε 2-3 κουλούρια και ξετρελάθηκε! Κάθε μέρα ζητούσε κουλούρι!


Ήρα Μελή: Έχω κάνει σεξ με γυναίκα...
Σε μία συνέντευξή της η Ήρα Μελή (η οποία ήταν υποψήφια playmate) προέβη σε αποκαλύψεις:
- Μια φορά μού την έχει πέσει μια γυναίκα. Έχει γίνει στη Μύκονο όταν δούλευα στην υποδοχή ενός κλαμπ. Μου την έπεσε με τρόπο, αλλά την απέφυγα.
Δηλαδή, δεν έχεις σκεφτεί να κάνεις σεξ με γυναίκα;
- Να σου πω την αλήθεια, έχω κάνει σεξ με γυναίκα. Δεν μου άρεσε, το σταμάτησα στη μέση.
Γιατί; Μήπως δεν σε έγλειφε καλά; (σ.σ. κάτι ερωτήσεις που κάνουν αυτοί οι ''δημοσιογράφοι''!)
- Δεν είναι αυτό, άλλωστε είχε παραπάνω εμπειρίες από μένα με γυναίκες. Αλλά τα πολλά χάδια και φιλιά με ξενερώνουν.


Απίστευτο κι όμως αληθινό!
Ο τερματοφύλακας νομίζει ότι απέκρουσε το πέναλτι και πανηγυρίζει στην εξέδρα ενώ η μπάλα έμπαινε στα δίχτυα!!!
Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση