Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 22-11-06, 16:30   #15 Αρχή
c.l.sad
Περαστικός
 
Το avatar του χρήστη c.l.sad
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: Neverland
Ηλικία: 51
Μηνύματα: 161
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην c.l.sad
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο soraver
anapofeukta 8a apo3enw8ei se net cafe....
Άλλο να πάει σε νετ καφέ και άλλο να αποξενωθεί εκεί για μεγάλο χρονικό διάστημα. Η αποξένωση μπορεί να αποφευχθεί, όπως και η τηλεόραση.

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο soraver
akoma ki egw pou sto pc den paizw paixnidia (me e3aireseis to worms to grand theft auto to narkalieuth to crash team racing k ena paixnidaki me mia mpala pou kanei boltes se trisdiastatous kosmous) exw paei se net cafe me thn parea mou k exw perasei polu kala - an kai teleutaios sto scor
Αυτό σημαίνει δέσμιος του υπολογιστή, όπως το θέτεις. Είσαι όλη μέρα σε έναν υπολογιστή λόγω δουλειάς, σχολείου κ.λπ. και βγαίνεις έξω με φίλους για να παίξεις σε υπολογιστή ...

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο soraver
oso gia to bowling sto wii kai to bowling sto bowlingadiko, dne einai to idio pragma...
Δεν είμαι φανατικός οπαδός της παιχνιδομηχανής με παρωπίδες. Απλά από τα δεκάδες παιχνίδια μποουλινκγ που έχω παίξει, και στην πραγματικότητα και σε καμιά δεκαριά κονσόλες και υπολογιστές, το Wii φτάνει πιο κοντά στην πραγματικότητα των κινήσεων. Και απλά έθεσα το οικονομικό μέρος της υπόθεσης. Έχω πάνω από 2 χρόνια να παίξω έξω μποουλινγκ ή μπιλιάρδο λόγω οικονομικών. Δεν συγκρίνω το real με το παιχνίδι. Συγκρίνω το παιχνίδι με άλλα παιχνίδια του είδους και τον τρόπο συμμετοχής του χρήστη.

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο soraver
sto telos 8a anakalupseis pws egines desmeios ths thleorashs sou
Πίστεψέ με, δεν ανήκω σε αυτή την κατηγορία. Απλά είμαι gamer από το 1982 και συγκρίνω το gameplay. Και παρόλα αυτά, δεν έχω ούτε τεχνολογικό κόλλημα, ούτε τον σούπερ υπολογιστή, ούτε τις τρελές κονσόλες, ούτε βλέπω πολύ τηλεόραση. Τελικά όλα είναι θέμα χαρακτήρα.
Στην εποχή μας έτσι κι αλλιώς ένα παιδί δεν παίζει με φυσοκάλαμα ή τσάφκο ή άλλα παιχνίδια.
Αλλά μιλάμε για το είδος παιχνιδιού μιας κονσόλας σε σχέση με άλλες της ίδιας γενιάς. Και φυσικά τα κριτήρια είναι αντικειμενικά για τον καθένα.
__________________
Here Lies Uncle Deadly, Phantom of The Muppet Show.
In life he enjoyed lurking about the theatre.

Ilias Florakis@My Space
Project KALHMERA
Photos

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη c.l.sad : 22-11-06 στις 16:36.
Ο χρήστης c.l.sad δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση