Θέμα: Μασσαλία
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 27-08-08, 16:30   #14 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή

Τη φάγατε την κοπέλα! Βέβαια η περιγραφή του Freeman δεν απέχει και πολύ από την πραγματικότητα αλλά ας μην υπερβάλλουμε κιόλας. Ας πούμε ότι είμαι ένας από αυτούς που κάνουν τις βρώμικες δουλειές για το ελληνικό κράτος. Υπάρχει κάποια υποψία για παρανομίες; Εγώ είμαι ο άνθρωπός τους. Με στέλνουν στα πιο απίστευτα σημεία και αναλαμβάνω δράση.
Χαρακτηριστικό είναι ότι από τις 24 Μαΐου μέχρι τα τέλη Ιουλίου δεν έχω μείνει σπίτι μου πάνω από 5-6 μέρες! Ενδεικτικά και μόνο αναφέρω τα ταξίδια της συγκεκριμένης μόνο περιόδου: Σέρρες, Λευκώνας, Αλιστράτη, Αμφίπολη, Παλαιοκώμη, Άγιο Πνεύμα, Χρυσό, Βρυξέλλες, Γάνδη, Μπριζ, Villers-La-Ville, Λευκάδα, Πρέβεζα, Ιωάννινα, Ηγουμενίτσα, Κέρκυρα, Θεσσαλονίκη, Κατερίνη, Κιλκίς, Γουμένισσα, Λαμία, Λάρισα, Τρίκαλα, Βόλος, Αλμυρός (όλα αυτά μέσα σε 2 μήνες! Αν προσθέσω και όλα τα ταξίδια που έκανα φέτος, τότε θα... πέσει ο server! ).
Περισσότερες λεπτομέρειες από κοντά καθώς στη Θεσσαλονίκη έρχομαι συχνά και κυρίως επειδή όντως απαγορεύεται να δημοσιεύω πληροφορίες για τη δουλειά μου (επιτρέπεται μόνο αν έχω υπουργική άδεια).
Τέλος, είμαι λάτρης των ταξιδιών και κατά συνέπεια αυτά που παρουσιάζω στο forum δεν είναι από επαγγελματικά ταξίδια αλλά από προσωπικά (δηλαδή... στα κενά μεταξύ των επαγγελματικών κάνω και μερικά ταξίδια αναψυχής). Όχι τίποτα άλλο, αλλά το επόμενο topic θα είναι το Μονακό οπότε μην σκεφτείς ότι πήγα για τίποτα κρατικές δουλειές στο Καζίνο του Μόντε Κάρλο.
Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση