Θέμα: Adel Sheridan
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 10-11-08, 21:16   #6 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

Antonio Sabato Jr.

Όταν Antonio έφθασε στην Αμερική, ήταν απλά ένας έφηβος.

Αντικατέστησε το Mark Wahlberg ως μοντέλο εσώρουχων της φίρμας Calvin Klein.



Ο Antonio έπαιξε τον Jack (Jagger) Cates στο Γενικό Νοσοκομείο για δύο έτη. Επίσης συμετείχε στην τηλεοπτική σειρά του Steven Spielberg Earth 2.



Έπαιξε επίσης και σε έξι επεισόδια της σειράς Melrose Place, στα οποία έπαιξε το σύζυγο της Heather Locklear. Έχει έναν μικρό αλλά αξιοσημείωτο ρόλο στη ταινία The Big Hit.



Ιδρύει τώρα την επιχείρηση παραγωγής του, την αποκαλούμενη Namtab (δλδ το Batman ανάποδα) Έχει εκδόσει το βιβλίο του για γυμναστική, το οποίο το έχει γεμίσει με τις δικιές του φωτογραφίες. (γιατι αραγε?)



Έχει ένα διαμέρισμα στην πόλη της Νέας Υόρκης. Ο πατέρας του Antonio είναι ο ιταλός κινηματογραφικός αστέρας Antonio Sabato Sr. Έχει έναν γιο με την ηθοποιό Virginia Madsen, τον Jack Antonio, γεννημένο στις 6 Αυγούστου 1994.



Το Antonio δηλώνει πως: «είμαι άτυχος ερωτευμένος. Μου έχουν πεί ότι είμαι υπερβολικά καλος. Είμαι πάντα καλός στις γυναίκες στη ζωή μου έτσι είναι εύκολο για εκείνες να με εκμεταλλευτούν.»



Το Antonio είναι σε επιφυλακή για τους θηλυκούς πειρασμούς που τον καταδιώκουν. «Είναι καταπληκτικοί. Μαθαίνουν ποια ξενοδοχεία μένω και προσπαθούν να φτάσουν μέχρι το δωμάτιό μου. Η πιο τρομακτικη φορά ήταν όταν πήρα μια κλήση στις 1 τη νύχτα και η γυναίκα μου είπε οτι με έπαιρνε τηλέφωνο ακριβώς έξω από την πόρτα δωματίου ξενοδοχείου μου. Ήταν. Έπρεπε να καλέσω την ασφάλεια να την απομακρύνω.»



Το Antonio εχει μανοιχτους λογαριασμους με το μοντελινκ, αλλα ο πραγματικός στόχος του είναι η υποκριτική. «Θα μπορούσα να είμαι ενός μόνιμος στο Melrose Place αλλά επέλεξα να κάνω ακριβώς μια διαφημιστική καμπάνια. Ο στόχος μου είναι να κάνω ταινίες. Το Melrose Place ήρθε μόλις ακυρώθηκε το Earth 2. Χρειαζόμουν κάτι για να τονώσω το εγώ. Με τον Steven Spielberg στο τιμόνι, νομίζαμε οτι επρόκειτο να κάνουμε μία τεράστια επιτυχία με το Earth 2.» λέει Antonio.



«Θα είχα πάει πολύ πιο μπροστά εάν μιλούσα αγγλικά όταν πρωτοήρθα στην Αμερική πριν 12 χρόνια.» εξηγεί ο Sabato. Το Antonio έγινε επίσημα κάτοικος των Ηνωμένων Πολιτιών τον Νοεμβρίου 1996.
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση