Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 05-07-06, 19:20   #2 Αρχή
Pandouflas
Meep!
 
Το avatar του χρήστη Pandouflas
 
Εγγραφή: 06-06-2006
Ηλικία: 48
Μηνύματα: 180
Προεπιλογή Ρομέρο: Θα τα δώσω όλα για τον κόσμο

Τις πρώτες του δηλώσεις ως παίκτης του Παναθηναϊκού έκανε την Τετάρτη ο Σεμπάστιαν Τσιρόλα Ρομέρο στην επίσημη ιστοσελίδα του συλλόγου. Ο Αργεντίνος υποστήριξε μεταξύ άλλων ότι ανυπομονεί να αγωνιστεί μαζί με τον Έκι Γκονζάλες, ενώ τόνισε πως μεγάλο κίνητρο για να τα δώσει όλα, αποτελούν οι οπαδοί των "πρασίνων" που "είναι πολύ φανατικοί και υποστηρίζουν παντού την ομάδα".

Ο νεοαποκτηθείς παίκτης του Παναθηναϊκού ήταν ολιγόλος στις πρώτες του δηλώσεις ως μέλος της ομάδας. Εξέφρασε κατ' αρχάς την ικανοποίησή του για την ολοκλήρωση της μεταγραφής και στη συνέχεια υποσχέθηκε να τα δώσει όλα.

"Είμαι πολύ χαρούμενος που ήρθα σε μια τόσο γνωστή ομάδα. Ανυπομονώ να ξεκινήσει η σκληρή δουλειά, να γνωρίσω καλά τον προπονητή και τους συμπαίκτες μου και να παίξω με τον Έκι. Από όσα έχω δει σε dvd, οι οπαδοί της ομάδας είναι πολύ φανατικοί και την υποστηρίζουν παντού. Αυτό αποτελεί για μένα ένα επιπλέον κίνητρο να τα δώσω όλα για να τους ικανοποιήσω", ήταν τα ακριβή λόγια του Αργεντίνου και ευχή των οπαδών του Παναθηναϊκού είναι να πραγματοποιήσει την υπόσχεσή του.

http://www.sportime.gr
__________________
Ο χρήστης Pandouflas δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση