Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 24-10-08, 19:36   #25 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο maRtina Εμφάνιση μηνυμάτων
Mirna mhn ton λες τετοια και ξεσυκωθει και παει και αγορασει κανα σπιτι με δανειο στην Χαλκιδα μονο και μονο για να εχει συντηρησεις τζαμπα ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
:farpa:

:fmm::fmm: τώρα που το καλοσκέφτομαι... δέν κακό... δέν καθόλου κακό... Σπίτι και ζωή στην Χαλκίδα σημαίνει:

-Πρωί στο σπίτι της Μίρνας για καφέ.
-Καπάκι αραλίκι με τον Αλιγάτορα με φραπεδιές και fifa pro δίπλα δίπλα.
-Μεσημέρι καλομαγειρεμένο φαγητό απο τα χεράκια της Μίρνας.
-Μετά το φαγητό θα την πέφτω στην αυλή τους για ρεμφάρισμα και πασατέμπο, καφέ, ενώ θα προσέχω το μωρό που θα παίζει στην αυλή ενώ οι υπόλοιποι θα κοιμούντε. Στην λιγούρα θα τρώω ότι έμεινε στην κατσαρόλα απο το μεσημέρι. Πάντα θα βάζει μπόλικο φαγί στην κατσαρόλα. Τσιγκουνιές δέν κάνω.
-Απόγευμα καφέ και βόλτα, Εγώ, Αλιγάτορας, Μίρνα, καροτσάκι με μωρό.
-Βράδυ θα μαζευόμαστε στης Μίρνας για τσιμπολόγημα απο τα διάφορα έκτακτα και εξαιρετικά μεζεδάκια της Μίρνας.
-Νύχτα και αφού θα έχουμε γεμίσει με τσίπουρα με τον αλιγάτορ, θα με παίρνει ο ύπνος στον καναπέ:fzz:. Θα κλαίει το μωρό και καταλαβαίνω οτι με πήρε ο υπνος στον καναπέ των παιδιών. Θα σηκώνομαι για να πάω στο σπίτι μου αλλα θα είναι αργά και ποιός τρέχει στο σπίτι τέτοια ώρα νυχτιάτικο. Έχω πιεί κι όλας... Θα πηγαίνω και θα κοιμάμαι μαζί με Μίρνα, Αλιγάτορα, μωρό, στο κρεβάτι τους για να μήν φοβάμαι την νύχτα.
-Πρωί ξύπνημα για και καφεδάκι στης Μίρνας.
...και ούτω καθεξής...
Σε έκτακτες περιπτώσεις θα σκάει μύτη Λεωνίδας Αννέτα και θα αράζουμε στην Μίρνας για να μας περιποιηθεί! :fgogogo::fbebored::fcong:

Δέν κακή ιδέα λοιπόν!!

 click to show
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση