Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 29-09-09, 11:16   #76 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο msl Εμφάνιση μηνυμάτων
οκ .. μόνο από τα "επίθετα" που χρησιμοποιείται και το τρόπο που μιλάτε, μπορεί να φανεί ξεκάθαρα το προς τα που οδεύει η "συζήτηση". Αν θέλετε ένα topic να βγάλετε τα εσώψυχα σας για τους *κακούς* θρησκευόμενους, δικό σας!

Ειλικρινά δεν ειχα καμια διάθεση ΚΑΙ σημερα να ασχοληθώ ΠΑΛΙ με το ιδιο θέμα , μπαινοντας ομως σημερα στο φορουμ ειδα +3σελίδες απο εκει που το αφήσαμε χθες και νόμιζα πως είχε λήξη...
Δεν εχει άδικο σε αυτο που λέει η μικρή εδώ -χωρις να θέλω να γυρνάω πάλι στα χθεσινα- ωρες ωρες τα σχόλια είναι τόσο ειρωνικά και επιθετικά που οκ, οσο και να μην θες να πεις κατι ...θα το ανοιξεις το ριμάδι για να το πεις ...εγω ειλικρινά, Σταυρο απευθύνομαι σε εσενα, οποτε ειναι καποιο τετοιο θέμα και θέλω να πάρω θέση , αρχικά διστάζω σκεφτόμενη τις αντιδράσεις όσων δεν πιστεύουν ....πχ"εντονα θρησκευόμενη , και κυρία Λουκά και ουυυυ 666 και η συντέλεια πλησιάζει" και 1002 παπαρες ...να φτάνεις δηλαδή σε σημείο -και ντρεπομαι που θα το πω αυτο- να νιωθεις μειονότητα όσον αφορά τα θρησκευτικά σου πιστευω, ΠΟΥ? μεσα σε ένα φόρουμ!σαν περιθωριακός ..αυτα οσον αφορά τη ρατσιστική στάση που αναφέρατε

aver;76480]
Den einai kako na suzhtas. apla bres enan tropo etsi wste na les thn apopsh sou kai na anaptuseis ta epixeirhmata sou xwris na prosbaleis kai na eirwneuesai. auto gia na mhn niw8ei o allos pou exeis apenanti sou pws ton douleueis.

ΕΕΕδω ακριβώς είμαστε ! και γι αυτο εγινε ολο αυτο το μπάχαλο απο χθες .Πρεπει Να μιλάμε ΟΜΟΡΦΑ και για οτι πρεσβευουμε οι ίδιοι μας αλλα και για ότι δεν αποδεχόμαστε σαν πραγματικο-αληθινο-σωστό

[/QUOTE]

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο pastoula Εμφάνιση μηνυμάτων
den 8a to paw poly makrya! 2 sxolia mono! Eixame ena paidi sto dhmotiko pou den eixe baptistei kai h daskala epemene na ton apokalei "avaptiste" kai oxi me to onoma tou. Kai deuteron, sta ma8htika mou xronia, pou simioteon den einai kai poly makrya apo ta dika sou, h apalagh apo ta 8rhskeutika den htan epilogh! Htan ypoxrewtiko va8mologiteo ma8hma poy metroyse kai sto meso oro.

An esy ta vlepeis logika...

Στα δικά μου μαθητικά χρόνια και αν δεν κανω λάθος ,είναι μολις 1 χρονο μακρυα απο τα δικά σου , ειχαμε μαθητές που δεν παρακολουθούσαν το μαθημα των Θρησκευτικών κατ επιλογη!ανηκαν σε αλλη θρησκεία και το δήλωναν απο την αρχη...ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΤΟΥΣ ΝΑ συμμμετεχουν ...την ωρα εκεινη αυτοι κάναν διαλειμα


Οσο για το αβαπτιστε της δασκαλας ...μου φαινεται παρατραβηγμένο και αν οντως συνέβαινε ,σαφέστατα το αποδοκιμάζω
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση