Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 04-03-12, 08:13   #709 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή


Από τον γιο στον μπαμπά (και πάει λέγοντας!)
Είναι sexy... κι όποιος αντέξει! Η ελληνoϊρλανδικής καταγωγής Georgia Salpa (Γεωργία Σάλπα), που η δημοτικότητά της εκτοξεύτηκε στα ύψη με τη συμμετοχή της στο βρετανικό «Big Brother Celebrity», φαίνεται να αλλάζει τους άντρες -και δη πλούσιους και διάσημους- σαν τα πουκάμισα...
Η μελαχρινή και φλογερή Γεωργία άναψε τα αίματα των τηλεθεατών του βρετανικού ριάλιτι με τις καυτές εμφανίσεις της μέσα στο σπίτι του «Μεγάλου Αδελφού». Παράλληλα αναστάτωσε και τη... λίμπιντο των περισσότερων συμπαικτών-celebrities, όπως είναι ο Κάλουμ Μπεστ, γιος του διάσημου ποδοσφαιριστή Τζορτζ Μπεστ, αλλά και ο Kερκ Νόρκρος, ιδιοκτήτης κέντρων διασκέδασης στην Αγγλία.
Και με τους δύο η εντυπωσιακή καλλονή είχε μια... περιπέτεια και τίποτε περισσότερο. Ως εδώ τα πράγματα είναι μια χαρά, αφού νέο κι ωραίο κορίτσι είναι και βράζει το αίμα του. Ελα όμως που τελευταία δημοσιεύματα τη θέλουν τώρα να διατηρεί σχέση με τον πατέρα του Κερκ, τον Νικ Νόρκρος.
Για του λόγου το αληθές, σε διάφορα έντυπα κυκλοφόρησαν και φωτογραφίες με τον ώριμο άντρα σε τρυφερές περιπτύξεις μαζί της. Πάντως, για να δώσουμε και μία άλλη διάσταση των πραγμάτων, ο γιος Νόρκρος, σύμφωνα με πολλές αναφορές στα βρετανικά media, είναι κατά βάθος... gay, οπότε υπάρχει εξήγηση που ο μπαμπάς ανέλαβε δράση!
Και μέσα σε όλο αυτό το «τουρλουμπούκι» της Γεωργίας, υπάρχει και ο διάσημος τραγουδιστής Πίτερ Αντρέ, ο οποίος βρίσκεται σε... λίστα αναμονής μετά την πρόσκληση που του έκανε η Γεωργία για να τον γνωρίσει, μια και ήταν είδωλό της από μικρή (για την ακρίβεια λέγεται ότι ήδη τον γνώρισε και του έδωσε το... νουμεράκι του).


Κατά... κόρη, κατά μάνα!
Τις περισσότερες φορές, τα παιδιά ακολουθούν το επάγγελμα των γονιών και όχι το αντίθετο. Στην περίπτωση της πορνοστάρ Κίκι Βίντις όμως, τα πράγματα είναι διαφορετικά.
Η νεαρή Αυστραλή σόκαρε την κοινή γνώμη της χώρας, όταν παρουσίασε ένα ξεχωριστό strip show μαζί με τη μητέρα της!
Οι δύο γυναίκες παρουσίασαν το μοναδικό αυτό σόου τους για πρώτη φορά δημοσίως στην έκθεση Erotica Expo που γίνεται αυτές τις ημέρες στο Βόρειο Πάλμεστρον της Νέας Ζηλανδίας, προκαλώντας πολλά σχόλια στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
Η Κίκι Βίντις είναι από τα γνωστά ονόματα στον χώρο του πορνό, με διεθνή μάλιστα φήμη. Οταν στα 18 της παρακολούθησε την πορνό εκδοχή των «Πειρατών της Καραϊβικής» συνειδητοποίησε πως εκείνη μπορεί να παίξει καλύτερα και έτσι ξεκίνησε τη… λαμπρή καριέρα της.
Μέχρι σήμερα έχει γυρίσει 50 ταινίες, ενώ άνοιξε και τη δική της εταιρεία παραγωγής. Η μητέρα της, η Μία Ρόμπινσον, δεν είχε ποτέ πρόβλημα με τη δουλειά της κόρης της και πρόσφατα μπήκε κι αυτή στον… χορό.
«Με είχαν ρωτήσει από πού πήρα το σώμα μου, κι εγώ τους είπα από τη μητέρα μου. Τότε θέλησαν να τη γνωρίσουν» εξηγεί η Βίντις. Το νερό είχε μπει στο αυλάκι, με τις μάνα και κόρη να εμφανίζονται μαζί σε strip clubs.
Η μητέρα της πάντως βλέπει αυτήν τη δουλειά σαν όλες τις άλλες. «Είμαι ένας συνηθισμένος άνθρωπος, εργάζομαι 9 με 5 από Δευτέρα μέχρι Παρασκευή και μετά, περιστασιακά, κάνω ένα σόου μαζί με την κόρη μου». Τόσο απλά!


Κατερίνα Στικούδη: «Είμαι ζηλιάρα και συχνά κάνω σκηνή χωρίς λόγο»
Καλεσμένη στο «Βράδυ» της Πέμπτης, η Κατερίνα Στικούδη απάντησε στις κριτικές έχει δεχθεί για τη μετάβασή της από το μόντελινγκ και την παρουσίαση στον χώρο του τραγουδιού.
Στα κολακευτικά σχόλια του οικοδεσπότη της εκπομπής για την εξωτερική της εμφάνιση, η ίδια απάντησε: «Εγώ πιστεύω ότι οι πιο ζουμερές γυναίκες είναι και πιο σέξι, αρέσουν στους άντρες πιο πολύ».
Για το νέο της ξεκίνημα στον χώρο του τραγουδιού, είπε: «Έγινε χρυσός και ο δίσκος, ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει. Μου αρέσει πολύ αυτό που κάνω, είμαι στην Universal τα τελευταία δύο χρόνια, ετοιμάζουμε πολύ ωραία πράγματα και χαίρομαι, είμαι ευγνώμων με το πώς έχουν έρθει», ενώ όταν ο Πέτρος Κωστόπουλος την ρώτησε αν πλέον δηλώνει μόνο τραγουδίστρια ή και παρουσιάστρια ή μοντέλο, η Κατερίνα Στικούδη απάντησε: «Δεν κατάλαβα, γιατί πρέπει να απολογούμαι; Συγνώμη, αν αύριο εγώ ξυπνήσω και θέλω να ασχοληθώ με ιατρικά εργαστήρια, θα πρέπει να βγω να απολογηθώ; Τώρα θέλω να κάνω αυτό, γιατί αυτό νιώθω;».
Αργότερα, μιλώντας για την προσωπική της ζωή, εξήγησε: «Αν είχα έναν άνθρωπο δίπλα μου, που δεν του αρέσει αυτό που κάνω και θυμώνει και με ζαλίζει δεν θα μπορούσαμε να συνυπάρξουμε», ενώ συμπλήρωσε: «Εμένα μου αρέσει η μοναξιά μου. Όταν είμαι μόνη μου στο σπίτι, είμαι καλά. (...) Δεν έχω συγκατοικήσει ποτέ στη ζωή μου. (Αν θέλει να μείνει μαζί μου) θα κάνει υπομονή».
Τέλος, η Κατερίνα Στικούδη παραδέχθηκε: «Ζηλιάρα είμαι και μερικές φορές μπορεί να κάνω σκηνή χωρίς να υπάρχει λόγος. Έτσι, γιατί μου αρέσει να τσακώνομαι».




Πηγή: Espresso, yupi.gr
Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση