KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΑ > Αταξίες > CiNE-SyMPOSiON

CiNE-SyMPOSiON Κινηματογραφικά έργα με την υπογραφή των ΚακώνΠαιδιών

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 24-09-07, 21:51   #151 Αρχή
kako_paidi®
Είμαι μητέρας!!!!
 
Το avatar του χρήστη kako_paidi®
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Alikafros Εμφάνιση μηνυμάτων
και γενικότερα μαλακίζεται το κακό_παιδί!!!
ksou re!
__________________











 click to show


ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ οδοντίατρος
Ο χρήστης kako_paidi® δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-09-07, 02:20   #152 Αρχή
Mirna
Η όμορφη
 
Το avatar του χρήστη Mirna
 
Εγγραφή: 22-07-2006
Περιοχή: Χαλκίδα
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 638
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Mirna
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Alikafros Εμφάνιση μηνυμάτων
θα σε φάει η Μιρνα εάν δει το "αρραβωνιαστικιά" άλλαξε το σε γυναίκα
__________________
Ο χρήστης Mirna δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-09-07, 10:37   #153 Αρχή
Alikafros
Bit my...
 
Το avatar του χρήστη Alikafros
 
Εγγραφή: 07-07-2006
Περιοχή: Χαλκίδα
Ηλικία: 45
Μηνύματα: 734
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Alikafros Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Alikafros Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Alikafros
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο kako_paidi® Εμφάνιση μηνυμάτων
ksou re!
ξου εσύ ρε!

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Mirna Εμφάνιση μηνυμάτων

Εγώ τι φταίω τώρα;;;;;;;;;;;;;;;
__________________
http://www.offline-games.gr

 click to show
Ο χρήστης Alikafros δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-09-07, 16:29   #154 Αρχή
Mirna
Η όμορφη
 
Το avatar του χρήστη Mirna
 
Εγγραφή: 22-07-2006
Περιοχή: Χαλκίδα
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 638
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Mirna
Προεπιλογή

Οχι εσύ! Ο άλλος!
__________________
Ο χρήστης Mirna δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-09-07, 21:41   #155 Αρχή
fofoka
flamingo lol
 
Το avatar του χρήστη fofoka
 
Εγγραφή: 25-05-2007
Ηλικία: 42
Μηνύματα: 296
Προεπιλογή

ως κι εγώ έχω βαρεθεί να ακούω γι αυτό το παιχνίδι piggy μου
Ο χρήστης fofoka δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-09-07, 22:34   #156 Αρχή
Piggy
Φυσική Ξανθιά
 
Το avatar του χρήστη Piggy
 
Εγγραφή: 03-07-2006
Περιοχή: στον κόσμο μου
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 5.177
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Piggy Send a message via Skype™ to Piggy
Προεπιλογή

θέλεις να παίξουμε? θα κάνουμε ομάδα λολ ?
Ο χρήστης Piggy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-10-07, 00:37   #157 Αρχή
kako_paidi®
Είμαι μητέρας!!!!
 
Το avatar του χρήστη kako_paidi®
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή season 2 ----- episode 10

Ο Mentoras εξηγεί στον Aligator21 και στην Mirna το τι ακριβώς έχει γίνει, συμπεριλαμβανομένου και του αεροπορικού δυστυχήματος, τουλάχιστον, όπως το είχαν ακούσει από την τηλεόραση...

Mentoras : Έτσι που λες έχουν τα πράγματα....

Aligator21: Σοβαρολογείς τώρα? Δεν είναι δυνατόν! Πάθανε τόσα πράγματα τα παιδιά εξαιτίας μου?

Mentoras : Και ένας Θεός ξέρει αν ζούνε. Η τηλεόραση είπε, πως δεν βρέθηκαν επιζώντες

Aligator21: Μα δεν γίνετε... δεν είναι δυνατόν, θα πάω να τους βρω....

Mentoras : Αν είναι και πας, θα έρθω και εγώ μαζί σου....

Aligator21: Ωραία έλα, εξάλλου θα είσαι χρήσιμος, μιας και ξέρεις περισσότερα. Πάμε....

Mirna: Καλησπέρα σας....

Aligator21: Τι καλησπέρα τώρα λες...πάμε....

Mirna: Μα που πάμε καλέ, τώρα ήρθαμε.... μην τραβάς παιδάκι μου, που πάμε....

Aligator21: Φεύγουμε... θα έρθεις ή θα κάτσεις εδώ?

Mirna: Μα....

Aligator21: Θα μείνεις εδώ ή θα έρθεις?

Mirna: Καλά πάμε.....

Έτσι μπήκανε στο αμάξι και ξεκινήσανε για την περιπέτεια τους, παίρνοντας μαζί τους και τον Μέντορα, καθώς και ένα περίπτερο, έναν πεζό, δυο σκύλους, ένα δέντρο και έναν στύλο της ΔΕΗ, που έτυχε να βρίσκονται εκείνη την στιγμή στον δρόμο τους.....

stay_close: Μα που πάμε τέλος πάντων, έχουμε τρεις ώρες που περπατάμε...

Nickred: Ναι μιλάς και εσύ, που έχεις αράξει πάνω στο κεφάλι του Freeman. Περπάτα και λίγο δεν έχεις να χάσεις τίποτα....

Freeman: Πάνω στο κεφάλι μου είναι? Γι αυτό είναι ασήκωτο? Φύγε ρε από εκεί...

stay_close: Μα πως να περπατήσω, πας με τα καλά σου, ξέρεις πόσες μέρες, θέλω εγώ για να καλύψω αυτήν την διαδρομή? Τι μέρες... εβδομάδες ολόκληρες...

Nickred: Ναι καλά, αφού μπορείς και πετάς....

Freeman: Φύγε ρε πάνω από το κεφάλι μου, ενοχλείς τις ψείρες...

martina: Ρε παιδιά βιαστείτε λίγο, έχουμε ακόμα πολύ δρόμο να κάνουμε...

stay_close: Άσε που είναι καλά εδώ πάνω, έχω βολευτεί....

Nickred: Τελικά θα μάθουμε που πάμε? Που είναι τα άλλα παιδιά, είναι και αυτοί νεκροί?

Freeman:Εγώ κουράστηκα να κρατώ το κεφάλι μου, μπορούμε να κάνουμε μια στάση. Δεν νιώθω τα πόδια μου πια....

martina: Όχι δεν μπορούμε να κάτσουμε, συνεχίστε....

Freeman:Μα... δεν μπορώ άλλο.... δεν νιώθω τα πόδια μου....

martina: Δεν νιώθεις τα πόδια σου, γιατί δεν έχεις πλέον σώμα, όσο για το κεφάλι σου, μπορείς απλά να το ξαναβάλεις στην θέση του και όλα οκ, εξάλλου όλα πλέον είναι μια ιδέα. Δεν έχετε κεφάλι, σώμα, χέρια και πόδια, είσαστε πνεύματα πια... νομίζετε ότι τα έχετε όλα αυτά, γιατί έτσι έχετε συνηθίσει, αλλά μην φοβάστε, σε λίγο καιρό, θα προσαρμοστείτε

Freeman:Αλήθεια λες? (κάνει μία και βάζει το κεφάλι του, στην παλιά του θέση) Α... τι ωραία... βλέπω την πλάτη μου... Α και αν κοιτάξω κάτω, βλέπω και τα πισινά μου....

martina: Αυτό είναι γιατί έβαλες ανάποδα το κεφάλι σου ρε βλάκα. (κάνει μία και το διορθώνει) Ωπ...για σταματήστε, μου φαίνεται ότι φτάσαμε. Ναι...ναι εδώ είναι το σημείο...

Τότε από το πουθενά δημιουργείτε ένα σύννεφο καπνού, μέσα από το οποίο ξεπροβάλει η σκιά μιας πανύψηλης φιγούρας, που φαινόταν γεροδεμένη, αλλά πουθενά δεν υπήρχε το σώμα της. Υπήρχε μόνο μία σκιά... μία σκιά που ακόμα και μετά αφότου έφυγε ο καπνός, παρέμενε εκεί....όρθια, να τους κοιτάζει. Δύσκολα μπορούσες να διακρίνεις τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά της. Στο πρόσωπο, το μόνο που μπορούσες να διακρίνεις ήταν δύο κόκκινες τρύπες, στην θέση των ματιών, δύο μεγάλα δόντια που ξεπρόβαλλαν, από τον σχηματισμό του προσώπου και δύο μικρά, το ένα έμοιαζε σπασμένο, κέρατα, που ξεπρόβαλλαν στο πάνω μέρος του κεφαλιού. Στην πλάτη του ξεχώριζαν, δύο τεράστια μαύρα....σαν φτερά, που ξεδιπλωμένα ξεπερνούσαν τα τέσσερα μέτρα.

Nickred: (Τρομοκρατημένος από το θέαμα που αντικρίζει, νιώθοντας το αίμα του, αν είχε αίμα, να παγώνει) Τι γίνετε εδώ? Τι συμβαίνει?.

Ο freeman εν τω μεταξύ, έχει ξαναβγάλει το κεφάλι από τους ώμους του και παίζει, έχοντας το τοποθετήσει, με το σαγόνι προς τα πάνω. Με αποτέλεσμα, βλέποντας τα όλα ανάποδα, να μην έχει συνειδητοποιήσει ακόμα τι γίνετε.

Nickred: Τι γίνεται εδώ?

Κάνει να κινηθεί, αλλά δεν μπορεί να πάει πουθενά, παρά μόνο στέκετε εκεί... κοκαλωμένος. Μέσα στον πανικό του φωνάζει για βοήθεια, μέχρι που σε κάποια στιγμή τον κοιτάζει η martina, βάζοντας το δάχτυλό της μπρος τα χείλη της, δείχνοντας του να σωπάσει. Κίνηση που είχε σαν αποτέλεσμα η φωνή του Nickred να χαθεί. Εκείνος μιλούσε, αλλά ο μόνος ήχος που έβγαινε από το στόμα του ήταν αυτός .... της σιωπής.

martina: Σσσσ θα μας ακούσουνε. Λοιπόν πως σας φαίνομαι?

stay_close: Δεν είναι αληθινό, πρέπει να κοιμάμαι.... Δεν είναι αληθινό, πρέπει να κοιμάμαι.... Δεν είναι αληθινό, πρέπει να κοιμάμαι.... Δεν είναι αληθινό, πρέπει να κοιμάμαι....

martina: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! Ετοιμαστείτε για το αιώνιο ταξίδι σας.... όπου ο ΠΟΝΟΣ δεν θα έχει τελειωμό!

stay_close: Όχι ρε γαμωτό.... να δεις που θα με κάνουν γουρούνι και θα με γεμίσουν με ψύλλους!

martina: Ωπ...μας πλησιάζουν, πρέπει να κρυφτούμε.... είναι κοντά το νιώθω....

Και έτσι με μια κίνηση της martinas χάνονται μέσα στις σκιές... όπου ακόμα και το φως φοβάται να πάει...

Egw:Ελάτε φτάνουμε.... το νιώθω.

Πλατων: Ουφ επιτέλους φτάσαμε, άντε γιατί δεν άντεχα άλλο....

Fofoka: Φτάσαμε κιόλας? Τώρα που είχα αρχίσει να συνηθίζω και μου άρεσε.

Egw:Λοιπόν τώρα προσοχή. Μην αφήσετε κανέναν να σας μιλήσει, ούτε καν στους φίλους σας.

Πλατων: Μα γιατί να μην τους μιλήσουμε...

Fofoka: Εγώ δεν ξέρω κανέναν τους, οπότε δεν θα μιλήσω, μην ανησυχείς για εμένα.

Egw: Οι φίλοι σας όπως σας είπα, έχουν πέσει στα χέρια του έξω από εδώ. Οι υπηρέτες του, οι οποίοι έχουν πάρει τους φίλους σας, θα χρησιμοποιήσουν κάθε δυνατό μέσο, για να καταφέρουν να πάρουν και εσάς. Εγώ μπορώ να σας προστατεύσω, αλλά μόνο όσο και εσείς θέλετε το ίδιο. Εν αντιθέσει με αυτούς, εγώ δεν παρεμβάλλομαι στην ελεύθερη βούληση, που σας χάρισε ο Κύριος. Οπότε από την στιγμή που θα συναντηθούμε με τους άλλους, η μοίρα σας είναι στα χέρια σας

Πλατων: Δεν γίνετε να μην έρθουμε εμείς μαζί? Να μείνουμε εδώ, που θα είμαστε πιο ασφαλής

Fofoka:Ναι... ναι δεν γίνετε να μείνουμε εδώ?.

Egw: Μα αν μείνετε εδώ θα είσαστε εντελώς απροστάτευτοι και αν γίνει κάτι, εγώ δεν θα είμαι ικανός να ς σας προστατεύσω, ακόμα και αν το θέλετε....

Πλατων: Ναι αλλά αν είναι οι άλλοι έτσι όπως μας το λες, ίσως να είναι πιο επικίνδυνο, από ότι τώρα. Δεν ξέρουμε τι μπορεί να χρησιμοποιήσουν για να μας πείσουν και τότε και δίπλα που θα είσαι, δεν θα μπορέσεις να κάνεις τίποτα

Fofoka:Ναι ... ναι να μείνουμε εδώ, να κρυφτούμε.

Egw: Καλά όπως επιθυμείτε. Μείνετε εδώ, εν τω μεταξύ, εγώ θα πω μια προσευχή, τουλάχιστον, για να σας κρύψει και να μην μπορούν να σας εντοπίσουν, γιατί αν σας εντοπίσουν... δυστυχώς πρέπει να φανείτε δυνατοί και να έχετε πίστη! Και προσοχή, να παραμείνετε στο φως, μην πάτε να κρυφτείτε σε σκοτεινό μέρος, γιατί εκεί είναι η δική τους περιοχή... το βασίλειο τους...εκεί... στις σκιές

Πλατων: Εντάξει μην ανησυχείς...θα είμαστε μια χαρά!

Fofoka:Ναι ... ναι πήγαινε εσύ

Και έτσι ο Egw, τους άφησε εκεί, είπε και την προσευχή και συνέχισε να βρει τους άλλους! Και αφού απομακρύνθηκε λίγο....

Fofoka:Ωραία έφυγε.....

Πλατων: Τι θα πει ωραία έφυγε?

Fofoka:Επιτέλους οι δυό μας

Πλατων: Τι εννοείς.. τι συμβαίνει?

Fofoka:Τώρα θα καταλάβεις!!! ΧΕΧΕΧΕΧΕ!!!!

Και μέσα από το ίδιο σκηνικό του καπνού, εμφανίζεται, στην θέση της fofokas μια σκιά ίδια και απαράλλαχτη με αυτή στην περίπτωση της martinas

Πλατων: Ωχ δεν είναι δυνατόν....fofoka...?

Fofoka:Ναι εγώ είμαι.... τώρα ετοιμάσου και εσύ, να έρθεις μαζί μου, εξάλλου μας περιμένουν και έχουμε αργήσει....

Και ενώ ο Πλάτων έχει κατατρομοκρατηθεί και δεν ξέρει τι να κάνει.....

Piggy: Άουτς....σταματήστε ΕΙΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Material_Defender_1032 :Μην φωνάζεις μωρέ, μας ξεκούφανες.

Cj-Dimitris.T : Να σαι καλά, που βρέθηκες εδώ, γιατί όλο χόρτα τρώγαμε, αγελάδες είχαμε καταντήσει. Είχαμε ξεχάσει τι σημαίνει φρέσκο αίμα.

Piggy: Ρε σεις, θα φύγετε από πάνω μου ή θα γίνει ο χαμός?

Material_Defender_1032 :Ρε Cj να φωνάξουμε και τα παιδιά ρε. Απ’ ότι φαίνεται έχει αρκετό φαί εδώ για όλους μας.

Cj-Dimitris.T :Ναι ναι, να φωνάξουμε τα παιδια....

Με το που ακούει η Piggy, ότι θα έρθουν και άλλοι, αρχίζει ένα τρέξιμο, μα ένα τρέξιμο, 0-100 2,5 δευτερόλεπτα.

Material_Defender_1032 :Κρρρρααααατττηηηηήσσσοοοοουυυυ ααααδδδδεεεερφααααάκι.....

Cj-Dimitris.T :Προοοοοσπαααααθωωωω!

Μετά από λίγο η Piggy συναντάει μία λιμνούλα μπροστά της και σκέφτεται... «ή τώρα ή ποτέ».... και βουτάει μέσα στην λίμνη. Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα, το νερό να παρασύρει από πάνω της τον Cj-Dimitris, αλλά όχι και τον Material_Defender_1032. Αφού κολύμπησε στην λιμνούλα και βγήκε από την άλλη πλευρά....

Cj-Dimitris.T :Βοήθεια...βοήθ....βοήθεια.... δεν ξέρ....ξέρω... κολύμπλλ...κολύμπι....βοήθειααααα....

Material_Defender_1032 :Αδερφούλη.... αδερφούλη...κρατήσου. (Προς την Piggy) Κάνε σε παρακαλώ κάτι.... ΄σωσε το αδερφό μου σε παρακαλώ...

Piggy: Όχι δεν τον σώνω

Material_Defender_1032 :Μα θα πνιγεί...πνίγετε

Piggy:δεν με νοιάζει, να μην ανέβαινε πάνω μου και κοίτα να φύγεις και εσύ, γιατί θα έχεις την ίδια μοίρα....

Material_Defender_1032 :Σε παρακαλώ σώσε τον... και θα φύγω, μόνο απλά σώσε τον....

Piggy: Θα φύγετε? Μου το υπόσχεσαι?

Material_Defender_1032 :Ναι ότι θέλεις....

Piggy: καλά πάμε πάλι μέσα....

Material_Defender_1032 :Αδερφούλη κρατήσου ερχόμαστε....

Piggy: Που είσαι ρε? που είναι δεν τον βλέπω.....

Material_Defender_1032 :Αδερφούλη.... αδερφούλη...που είσαι...αχ πνίγηκε? Πνίγηκε....αχ ο αδερφούλης μου πνίγηκε.... ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΕΣ.......

Piggy: Όχι .... όχι δεν μπορεί.... δεν μπορεί, κάπου εδώ θα είναι....

Material_Defender_1032 : ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΕΣ.......

ΤΕΛΟΣ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ
__________________











 click to show


ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ οδοντίατρος

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kako_paidi® : 01-10-07 στις 01:00.
Ο χρήστης kako_paidi® δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-10-07, 00:39   #158 Αρχή
Nidis_
Hakuna Matata
 
Το avatar του χρήστη Nidis_
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Salllloniki
Ηλικία: 39
Μηνύματα: 2.290
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Nidis_ Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Nidis_ Send a message via Skype™ to Nidis_
Προεπιλογή

Gia na doume gia na doume pou tha kataliksoume??

Telika mou fainetai pethaname emeis(se akoma ena ergo) gia ton aligator kai autos pige na pantreutei
__________________
Ο χρήστης Nidis_ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-10-07, 00:54   #159 Αρχή
mesoua?
Gourounaros
 
Το avatar του χρήστη mesoua?
 
Εγγραφή: 09-09-2007
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 270
Προεπιλογή

ΡΕ PIGGYYYYYYYYYYYYYYYY
Ο χρήστης mesoua? δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-10-07, 01:01   #160 Αρχή
kako_paidi®
Είμαι μητέρας!!!!
 
Το avatar του χρήστη kako_paidi®
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή

esy re mikre zeis akoma ti paraponiesai
den skotwnw egw to aima mou....

Arketa se dolofonei o allos!
__________________











 click to show


ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ οδοντίατρος
Ο χρήστης kako_paidi® δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:53.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.