KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΑ > [και ΕΠί Τά ΑΥΤά] Hot times

[και ΕΠί Τά ΑΥΤά] Hot times ****ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΔΙ' ΑΝΗΛΙΚΟΥΣ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 19-11-07, 19:39   #1 Αρχή
Aetonail
E.M.A.A.
 
Το avatar του χρήστη Aetonail
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: WTC
Ηλικία: 52
Μηνύματα: 2.365
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Aetonail Send a message via Skype™ to Aetonail
Προεπιλογή TV series - Sexy women

Εύα Λονγκόρια
Desperate Housewives
Είναι η βασίλισσα του τηλεκοντρόλ. Για κάποιον ανεξήγητο λόγο όταν η κυρία Πάρκερ εμφανίζεται στην οθόνη, το μάτι κολλάει και το χέρι δεν αγγίζει το τηλεκοντρόλ για όσα λεπτά κρατάει η παρουσία της. Κι αν μας πείσει η Μαιρούλα να πάρουμε το Desperate Housewives σε dvd, τότε απλά πατάμε το fast forward στη μούρη των υπόλοιπων ξενέρωτων νοικοκυρών, για να φτάσουμε στο απόλυτο θέαμα: την Εύα με σέξι δαντελωτά εσώρουχα…



Κέλι Κάρλσον
Nip/Tuck
Από τις μεγαλύτερες αποκαλύψεις της Αμερικάνικης τηλεόρασης εδώ και πολλά χρόνια. Το έχουμε πει, θα το λέμε, και θα το ξαναλέμε εις τον αιώνα τον άπαντα. Δε βρίσκω ένα μικρό ελάττωμα, κάτι να με χαλάει σε αυτήν τη γκόμενα, βρε παιδί μου. Μόνο που θυμάμαι τη λεσβιακή σκηνή της με την άαααααλλη, τη Ρόνα Μίτρα, κινδυνεύω να πάθω εγκεφαλικό. Στα επείγοντα, τώρα!



Ρόνα Μίτρα
Boston Legal
Τι κρίμα που η σέξι Αγγλίδα ηθοποιός παίζει μόνο στην πρώτη σαιζόν. Ποιος τρελός παραγωγός έκρινε ως σωστή κίνηση να την βγάλει από το καστ; Το όλο θέμα με τη Ρόνα είναι ότι η… πρόστυχη φάτσα της έρχεται και δένει ομοιόμορφα με το ηλιοκαμένο σώμα της. Όταν όμως ανοίγει το στόμα της και ακούς την τρομερά σέξι αγγλική προφορά, έρχεται… το τέλος.



Εβάντζελιν Λίλι
Lost
Ένα πρώην μοντέλο μετά από ένα αεροπορικό ατύχημα, καταλήγει σε ένα ερημωμένο- ή μήπως όχι;- νησί, κάπου στους ωκεανούς. Κατά ένα παράξενο τρόπο όλες σχεδόν οι πρωταγωνίστριες του Lost είναι κουκλάρες, με πρέσβειρα την Λίλι. Μια ένσταση όμως; Τι μπορεί να βρήκε στον πρώην Χόμπιτ -νυν ναρκομανή ναυαγό, Ντόμινικ Μόναχαν; Έλεος…



Άλι Λάρτερ
Heroes
Ναι, κάπου την είχε πάρει το μάτι μου σε κάτι δεύτερα ρολάκια. Αυτή η φαινομενική αδιαφορία που είχα στο πρόσωπο της, εξατμίστηκε όταν μου ήρθε με τα σέξι εσώρουχα της και τα στριπτίζ της στο Heroes. Κι όχι και τίποτα άλλο. Είναι και για όλα τα γούστα, γιατί έχει 2 εαυτούς : τον καλό και τον κακό. Σε όποιον αρέσουν οι… άτακτες, δυναμικές γυναίκες μπορεί να πάρει το alter ego της. Αν την προτιμάς ήρεμη και γλυκιά, επέλεξε την άλλη. Γιατί όμως να θες να κάνεις αυτήν την επιλογή; Τα κακά κορίτσια είναι που (σε) πάνε στον παράδεισο…



Κάθριν Χέιλ
Grey’s Anatomy
Απαιτώ να γίνει re-casting και να δώσουν στην Χέιλ τον πρωταγωνιστικό ρόλο. Η άλλη είναι ξενέρωτη, μιλάει σαν να νιαουρίζει και έχει σπαστική μούρη. Ενώ η Κάθριν… Αχ, η Κάθριν ξυπνάει μέσα μου συναισθήματα που έχω να νιώσω από το γυμνάσιο…Plus, τσάκωσε και τον πρωταγωνιστικό ρόλο στο φετινό «Knocked up». Κάθριν, θέλεις να τα φτιάξουμε;



Τζένιφερ Γκάρνερ
Alias
Μπορεί το Alias να έχει κλείσει τον κύκλο του προ πολλού- και να αποδείχθηκε ολίγον πατάτα- αλλά τα συγχωρούμε όλα στον J.J. Abrams. Γιατί; Γιατί εκτός του ότι μας έφερε το Lost- και την Εβάντζελιν Λίλι- καθιέρωσε ένα sex symbol, τη Τζένιφερ Γκάρνερ. Η στολές και οι περούκες που άλλαζε θα μας στοιχειώνουν για πάντα, όπως και ο ρόλος της στο «Electra». Δεν μας νοιάζει αν την έχει ο Μπεν Άφλεκ, ούτε ότι έγινε μάνα- στη χειρότερη θα την πέσουμε σε κανα δυο δεκαετίες στην κόρη της.



Βανέσσα Μάρσιλ
Las Vegas
Στην αρχή με εκνεύριζε λίγο, θα το ομολογήσω… Την θυμόμουνα από το Beverly Hills και, δεν ξέρω, κάτι η ελιά, κάτι το υφάκι δεν μου κάθονταν καλά. Μέχρι που την επανεκτίμησα με το Λας Βέγκας. Αυτό το στυλ της άγριας και δυναμικής γυναίκας δεν πέφτει ποτέ έξω από τις προτιμήσεις μου- κι όχι μόνο τις δικές μου…



Ρόζαλιν Σάντσεζ
Without a trace
Είναι από το Πουέρτο Ρίκο... Δεν χρειάζεται κάτι άλλο, νομίζω..



Ρέιτσελ Μπίλσον
The O.C.
Η μικρή άτακτη έφηβη που κέρδισε τις εντυπώσεις του αντρικού κοινού. Το πρόσωπό της μας θυμίζει την εναλλακτική, μελαχρινή έκδοση της Λολίτας αλλά το ύφος της μας υπενθυμίζει ότι είναι γυναίκα με… τα όλα της.



Πηγή men24.gr

Kinder έκπληξη
 click to show
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aetonail : 19-11-07 στις 19:51.
Ο χρήστης Aetonail δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-11-07, 20:11   #2 Αρχή
Κοκκινονίκος
Capten Nick
 
Το avatar του χρήστη Κοκκινονίκος
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Everywhere
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 4.681
Προεπιλογή

sor... σε ζητάνε.. και ειναι πολλές
__________________
Ο χρήστης Κοκκινονίκος δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-11-07, 20:34   #3 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Ela re malaka. ELA RE MALAKA. Plaka mas kaneis? plaka mas kaneis? ZHMIA MAS KANEIS!!! Ti einai auto mesa sto spoiler re c. Auto to video einai pio oraio apo osa ola t aprohgoumena mazi!!!!

Mas eftiakses apogeumatiatiko... patao pause kai pao na stripso tsigaro prin do to upoloipo... AAAXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-11-07, 22:39   #4 Αρχή
md1032
χοντρομαλάκας
 
Το avatar του χρήστη md1032
 
Εγγραφή: 07-09-2006
Περιοχή: Μούχλας & Σαπίλας γωνία
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 2.939
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην md1032
Προεπιλογή

γιαυτό έπιασε βροχή τώρα εδώ κάτω

Παράθεση:
Ρόνα Μίτρα
Boston Legal
Τι κρίμα που η σέξι Αγγλίδα ηθοποιός παίζει μόνο στην πρώτη σαιζόν. Ποιος τρελός παραγωγός έκρινε ως σωστή κίνηση να την βγάλει από το καστ; Το όλο θέμα με τη Ρόνα είναι ότι η… πρόστυχη φάτσα της έρχεται και δένει ομοιόμορφα με το ηλιοκαμένο σώμα της. Όταν όμως ανοίγει το στόμα της και ακούς την τρομερά σέξι αγγλική προφορά, έρχεται… το τέλος.
DENNY CRANE
__________________


A pessimist is what an optimist calls a realist

The nice part about being a pessimist is that you are constantly being either proven right or pleasantly surprised.

The more things change, the more they stay the same...

BEWARE EXPLICIT CONTENT BELOW!
 click to show
Ο χρήστης md1032 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:29.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.