KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΑ > [ΕΝΤόΣ] Σπίτι μου, σπιτάκι μου!!

[ΕΝΤόΣ] Σπίτι μου, σπιτάκι μου!! DVD, TV, επιτραπέζια, κηπουρική, διατροφή, σπιτικές συνήθειες και γενικά ό,τι γεμίζει τις ώρες μας στο σπίτι

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 02-03-07, 13:41   #1 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Wink Μιλήστε δωρεάν από το κινητό σας

Επικοινωνία με αρκετό δωρεάν χρόνο ομιλίας προσφέρουν οι εταιρείες κινητές τηλεφωνίας στους συνδρομητές τους με συμβόλαιο μέσω ατομικών οικονομικών προσραμμάτων.

Έτσι οι συνδρομητές μπορούν να μιλάνε όση ώρα θέλουν και σε σταθερά τηλέφωνα, να στέλνουν SMS, αλλά και να έχουν και ατέλειωτη πλοήγηση στα μενού υπηρεσιών της κάθε εταιρείας ή ακόμα και ADSL, πληρώνοντας ένα πάγιο και με χρεώσεις προς τους υπόλοιπους εθνικούς προορισμούς.


Οι κλήσεις και τα γραπτά μηνύματα (SMS) που περιλαμβάνονται στην ενσωματωμένη δωρεάν χρήση του προγράμματος αφορούν κλήσεις και αποστολή που πραγματοποιούνται εντός Ελλάδας προς κινητά της ίδιας εταιρείας που είστε συνδρομητές.
Επίσης, οι κλήσεις και τα sms που δεν καταναλώνονται σε έναν λογαριασμό συνήθως δεν μεταφέρονται στον επόμενο.


Συγκεκριμένα, η TIM προσφέρει απεριόριστη πλοήγηση στο TIM Plus, δωρεάν χρόνο ομιλίας και sms προς όλα τα σταθερά και κινητά και αφορά περιήγηση μέσω GPRS που πραγματοποιείται εντός Ελλάδας σε όλες τις ενότητες του WAP της ΤΙΜ, καθώς και τρίτων μερών μέσω του δικτύου της ΤΙΜ.


Η Cosmote με το πακέτο ADSL προσφέρει δωρεάν χρόνο ομιλίας προς όλα τα σταθερά και κινητά εθνικά δίκτυα κάθε μήνα, απεριόριστη ADSL πρόσβαση στο Internet με ταχύτητα 1024kbps με μεταφορά δωρεάν χρόνου ομιλίας και επιδότηση συσκευήs.
Τέλος, η Vodafone Best Friends με ένα πάγιο προσφέρει απεριόριστες δωρεάν κλήσεις και SMS για επικοινωνία προς μέχρι 3 αριθμούς Vodafone.


Πηγή: Καθημερινή 2/3/2007
Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:23.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.