KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΑ > [και ΕΠί Τά ΑΥΤά] Hot times

[και ΕΠί Τά ΑΥΤά] Hot times ****ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΔΙ' ΑΝΗΛΙΚΟΥΣ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 10-06-07, 20:38   #1 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Smile Sandee Westgate


Το όνομά της είναι Sandee Westgate. Γεννήθηκε στο Σακραμέντο της Καλιφόρνια (Η.Π.Α.), στις 5 Μαΐου του 1979. Έχει καστανά μάτια και ξανθά μαλλιά. Ύψος: 1,68, Βάρος: 50 κιλά.
Δραστηριοποιείται στο χώρο του modeling εδώ και 3 χρόνια και της αρέσει πολύ αυτή η δουλειά. Όπως λέει η ίδια "Αυτό που μου αρέσει περισσότερο είναι να βρίσκομαι μπροστά στην κάμερα και να διασκεδάζω κάθε μέρα. Είμαι πραγματικά πολύ θετικό πρόσωπο και μ' αρέσει να με περιτριγυρίζει μία θετική ατμόσφαιρα. Από τότε που ήμουν μικρό κορίτσι θυμάμαι ότι ήθελα να γίνω μοντέλο. Η πρώτη μου δουλειά ως μοντέλο ήταν όταν ήμουνα 4 χρονών! Πάντα προσπαθούσα να επιτύχω αυτό τον σκοπό μου και χαίρομαι που τα κατάφερα''.


''Το Σακραμέντο είναι ένα υπέροχο μέρος για να μεγαλώσει κανείς, αλλά από τότε που συνειδητοποίησα ότι αν θέλω ν' ασχοληθώ με το modeling πρέπει να είμαι στο κέντρο της δράσης, αποφάσισα να μετακομίσω στο Λος Άντζελες.
Δεν ήξερα πως να μπω σ' αυτό τον χώρο κι έτσι άρχισα να στέλνω φωτογραφίες μου από δω κι από κει. Προς μεγάλη μου έκπληξη άρχισα να δέχομαι προτάσει και... νάμαι!
Μ' αρέσει το modeling γιατί γνωρίζω πολύ ενδιαφέροντες ανθρώπους. Και, καθώς είμαι bisexual, μου δίνει την ευκαιρία να γνωρίζω πολλές όμορφες γυναίκες''.


''Είμαι πολύ ερωτικό άτομο και μ' αρέσει να έχω σχέση. Αυτό σημαίνει σεξ όλη την ώρα! Όσο περισσότερο σεξ τόσο καλύτερα. Με ελκύουν πολλοί διαφορετικοί τύποι άνδρα, αλλά το πιο σημαντικό χαρακτηριστικό για μένα είναι το χαμόγελό του. Μ' αρέσουν επίσης τα μάτια. Ένας άντρας δεν έχει παρά να με κοιτάξει απευθείας στα μάτια και αν υπάρχει χημεία, τότε... ξέρεις τι θα επακολουθήσει.
Μ' αρέσουν οι ειλικρινείς άντρες κι αυτοί που μπορούν να με κάνουν να γελάσω. Δεν μπορώ τους ξεροκέφαλους. Θέλω άντρες με θετική αύρα που να χαμογελάνε πολύ.
Τώρα, στο τι με ελκύει σε μια γυναίκα, μπορώ να πω σχεδόν τα πάντα! Ο τρόπος που ντύνεται, που περπατάει... Μ' αρέσουν τα γυναικεία σώματα...''


''Είχα την τύχη να πραγματοποιήσω πολλές από τις ερωτικές φαντασιώσεις μου χάρη στο modeling. Το πιο τρελλό μέρος που έκανα έρωτα είναι στην σπηλιά του Μέγαρου του Playboy. Θα μου άρεσε επίσης να κάνω έρωτα με δύο άντρες ταυτόχρονα. Σίγουρα μπορώ να τους χειριστώ! Η αγαπημένη μου ερωτική στάση είναι να είμαι από πάνω. Υπάρχει κάτι που είναι πραγματικά ερωτικό στο να έχω εγώ τον έλεγχο''.


''Είμαι 1/3 Ιταλίδα,1/3 Ινδιάνα Τσερόκι και 1/3 Γαλλίδα. ''Θα ήθελα πολύ να επισκεφτώ την Ιταλία ώστε να μάθω περισσότερα για τη χώρα από την οποία κατάγομαι''.''.


''Ναι, είναι αλήθεια ότι απαντάω η ίδια στα e-mails. Ξοδεύω πολλές ώρες την ημέρα για να απαντήσω στα μηνύματα. Το αγαπημένο μου χόμπι είναι η ιστοσελίδα μου. Μ' αρέσει πολύ η μουσική. Ακούω από trance και techno μέχρι κλασσική. Πιο πολύ μ' αρέσουν συγκροτήματα όπως οι Enigma, Sade, Hooverphonic, Dido κ.α.
Επίσης, μ' αρέσει η ζαχαροπλαστική, η τέχνη, η ποίηση, η θάλασσα, τα γρήγορα αυτοκίνητα, οι υπολογιστές, τα ψώνια και τα ζώα''


''Μ' αρέσουν όλα τα ζώα. Αν και είναι δύσκολο να ξεχωρίσω κάποιο, θα έλεγα ότι τα σκυλιά είναι τα αγαπημένα μου. Μ' αρέσει να περνάω την ώρα μου με το σκύλο μου τον Jesse, και τον Tommy, τον γάτο μου.
Στην τέχνη, μ' αρέσει πολύ η ερωτική τέχνη. Γλυπτά, ζωγραφιές, οτιδήποτε που περιλαμβάνει ανθρώπινο σώμα''.


''Τα αγαπημένα μου ρούχα είναι τα εσώρουχα. Ιδιαίτερα τα μαύρα. Συνήθως κοιμάμαι γυμνή, αλλά αν τύχει να φορέσω κάτι θα είναι κανά μποξεράκι ή κάτι αθλητικό. Πάντως το αγαπημένο μου εσώρουχο είναι οι κορσέδες. Είναι πολύ σέξυ. Όταν μπαίνω σε καταστήματα με εσώρουχα... τρελλαίνομαι! Με ανάβουν πολύ ένα ζευγάρι ψηλές κάλτσες με μία ζώνη''.


''Μ' αρέσει να βουλιάζω στον καναπέ και να βλέπω ταινίες. Μ' αρέσει επίσης να βγαίνω έξω για φαγητό. Δεν έχω κάποιο αγαπημένο εστιατόριο αλλά μου αρέσει οτιδήποτε που περιλαμβάνει δείπνο με κεριά. Μου φτιάχνει τη διάθεση. Ακόμα και στην παραλία τη νύχτα''.


''Λατρεύω να κάνω το μπάνιο μου και να έχω κεριά αναμμένα γύρω-γύρω. Είμαι εντελώς ρομαντική. Όταν ένας άντρας λέει κάτι πολύ γλυκό για μένα, με έναν ρομαντικό τρόπο, λιώνω''.


''Πίνω σε ειδικές περιπτώσεις. Περιστασιακά, αλλά όχι συχνά, θα πιω ένα ποτήρι κρασί με το δείπνο. Τσιγάρο; Όχι, δεν καπνίζω''.


''Πιστεύω ότι η συμπεριφορά είναι τα πάντα. Συμπεριφέρομαι κάθε μέρα σαν να είναι η τελευταία''.''

Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-06-07, 23:07   #2 Αρχή
Piggy
Φυσική Ξανθιά
 
Το avatar του χρήστη Piggy
 
Εγγραφή: 03-07-2006
Περιοχή: στον κόσμο μου
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 5.177
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Piggy Send a message via Skype™ to Piggy
Προεπιλογή

ε τώρα εγώ φταίω αν πω ότι έχει πολύ μακρύ πρόσωπο?
Ο χρήστης Piggy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-06-07, 23:11   #3 Αρχή
Λατρεία
Κάνω υπομονή...
 
Το avatar του χρήστη Λατρεία
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Μηνύματα: 2.461
Προεπιλογή

Καλέ, σα τραβεστί είναι στη μούρη...
__________________


"Όλη μου η ζωή είναι στιγμές..."
Ο χρήστης Λατρεία δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-06-07, 23:21   #4 Αρχή
Piggy
Φυσική Ξανθιά
 
Το avatar του χρήστη Piggy
 
Εγγραφή: 03-07-2006
Περιοχή: στον κόσμο μου
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 5.177
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Piggy Send a message via Skype™ to Piggy
Προεπιλογή

αυτό ήθελα να πω φιλενάδα αλλά φοβήθηκα μη με κράξουν
Ο χρήστης Piggy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-06-07, 01:37   #5 Αρχή
Κοκκινονίκος
Capten Nick
 
Το avatar του χρήστη Κοκκινονίκος
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Everywhere
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 4.681
Προεπιλογή

ενα πράμα σαν την barbie ειναι
__________________
Ο χρήστης Κοκκινονίκος δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-06-07, 07:43   #6 Αρχή
Λατρεία
Κάνω υπομονή...
 
Το avatar του χρήστη Λατρεία
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Μηνύματα: 2.461
Προεπιλογή

Ναι, τόσο πλαστική
__________________


"Όλη μου η ζωή είναι στιγμές..."
Ο χρήστης Λατρεία δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-06-07, 10:27   #7 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

den me xalaei h plastikothta ths....
moiazei ligo me thn koutalidou 'h mou fainetai?
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-06-07, 11:45   #8 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

καλο τεμαχιο χαχαχχαχαχα , κοριτσια πρεπει να παραδεχτουμε πως ειναι μουν@@ος η κοπελια , το στη8ος βεβαια ειναι ψευτικο , αλλα ...το αποτελεσμα μετραει
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-06-07, 12:13   #9 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο matina Εμφάνιση μηνυμάτων
κοριτσα πρεπει να παραδεχτουμε πως ειναι μουνaroς η κοπελια
kai na to paradexteite...
h kopelia einai plastikh, dhmiourghma ths biomhxanias ths tsontas eidika gia na aunanizontai oi fanatikoi. den 8a th deis sto dromo, kai na th deis 8a peis "xa, koita ena 3ekwlo"
an den htan ths biomhxanias (kokainh) 8a htan prezoni se kapoio pezodromeio kapoias ftwxogeitwneias.

egw gia allh mia fora 8a protimhsw thn Keyra-Augustina
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-06-07, 12:43   #10 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

φαντασου την σαν πρεζονι....οταν δε θα εχει φλεβα να χτυπήσει και θα καρφωνει στα βυζια της χαχαχχαχαχαχαχαχχα " η μπαρμπη καταδρομέας " χαχχαχαχα
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:41.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.