KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΑ > Αταξίες

Αταξίες Ενός κακού παιδιού μύρια έπονται!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 25-06-10, 14:09   #1221 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-06-10, 14:58   #1222 Αρχή
md1032
χοντρομαλάκας
 
Το avatar του χρήστη md1032
 
Εγγραφή: 07-09-2006
Περιοχή: Μούχλας & Σαπίλας γωνία
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 2.939
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην md1032
Προεπιλογή

Ήτανε ο STALLONE και ο SCHWAZENEGGER και ο ένας προσπαθούσε να υπερβεί τον άλλον!
Ε λοιπόν αγοράζει ο SCHWAZENEGGER ένα τεράστιο και πανάκριβο κτήμα σε μια καλή περιοχή και αμέσως μετά το ίδιο κάνει και ο Stallone!
Έπειτα χτίζει ο πρώτος μια τεράστια πολυτελή βίλα με πισίνες και τζακούζια και πάλι το ίδιο κάνει και ο Stallone! Μετά αγοράζει μια πανάκριβη janguar ο SCHWAZENEGGER και το ίδιο κάνει και ο Stallone! Tελος ο SCHWAZENEGGER αγοράζει ένα λευκό πανέμορφο άλογο το οποίο ήταν και
ταχύτατο και το ίδιο κάνει και ο Stallone!
Σε κάποια φάση νευριασμένος ο SCHWAZENEGGER του λέει να τα στήσουνε τα άλογα για να δούνε τελικά ποιανού είναι το γρηγορότερο άλογο και εν κατακλείδι να δούνε και ποιος είναι ο καλύτερος!

Αρχίζουν να τρέχουνε τα άλογα αλλά χωρίς αποτέλεσμα γιατί ήταν και τα δυο το ίδιο γρήγορα!
Τότε συμφωνούνε για να δούνε ποιο είναι το πιο καλό να δούνε ποιο από τα δυο θα χέσει πρώτο...
Μετά από πολύ ώρα χέζει πρώτο το άλογο του Stallone!!!!


ΗΘΙΚΟΝ ΔΙΔΑΓΜΑ
Χέστηκε η φοράδα STALLONE!!!!!

lol
__________________


A pessimist is what an optimist calls a realist

The nice part about being a pessimist is that you are constantly being either proven right or pleasantly surprised.

The more things change, the more they stay the same...

BEWARE EXPLICIT CONTENT BELOW!
 click to show
Ο χρήστης md1032 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-06-10, 10:37   #1223 Αρχή
Highlander
Born to be...
 
Το avatar του χρήστη Highlander
 
Εγγραφή: 05-09-2006
Ηλικία: 49
Μηνύματα: 168
Talking

Κλεμένο:

Ένας νεαρός αναρχικός περνάει το δρόμο έξω από τα γραφεία του ΚΚΕ. Ξαφνικά τον χτυπάει ένα αμάξι. Έντρομοι οι ΚΚΕδες που τον βλέπουν καλούν ασθενοφόρο και τρέχουν προς το δρόμο για να βοηθήσουν. Ο αναρχικός όμως αργοπεθαίνει και οι ΚΚΕδες που το βλέπουν του λένε αν θέλει να του εκπληρώσουν την τελευταία του επιθυμία…

- Θέλω να γραφτώ στην ΚΝΕ, τους λέει…
- Μα εσύ τόσο χρόνια ρε παιδάκι μου μας βρίζεις και τώρα θες να σε γράψουμε. Άσε που είναι και πολύ δύσκολο γιατί έχει γραφειοκρατία…
- Σας παρακαλώ ρε παιδιά είναι η τελευταία μου επιθυμία…

Τι να κάνουν τύποι. Ανεβαίνουν πάνω στα γραφεία. Πείθουν τα στελέχη. Βάζουν κάτι γρήγορες υπογραφές και σφραγίδες και του πάνε το επίσημο έγγραφο για να γίνει μέλος της ΚΝΕ. Ο αναρχικός το υπογράφει ανακουφισμένος…

- Να σε ρωτήσω κάτι, του λέει ο ένας από τους ΚΚΕδες, γιατί ήταν αυτό η τελευταία σου επιθυμία. Μήπως είχες κανένα παππού κομουνιστή και στο είχε ζητήσει σα χάρη, μήπως θέλεις να ειδοποιήσουμε κανένα συγγενή σου για να χαρεί που ήλθες επιτέλους στο σωστό δρόμο. Αλλά πάλι τι σημασία έχει για εσένα αφού σε λίγο… θα πεθάνεις
- Δεν πειράζει… Ένας ΚΝΙΤΗΣ λιγότερος!
__________________
Υπάρχει ζωή πριν το θάνατο ;
Ο χρήστης Highlander δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-06-10, 10:57   #1224 Αρχή
md1032
χοντρομαλάκας
 
Το avatar του χρήστη md1032
 
Εγγραφή: 07-09-2006
Περιοχή: Μούχλας & Σαπίλας γωνία
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 2.939
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην md1032
Προεπιλογή

__________________


A pessimist is what an optimist calls a realist

The nice part about being a pessimist is that you are constantly being either proven right or pleasantly surprised.

The more things change, the more they stay the same...

BEWARE EXPLICIT CONTENT BELOW!
 click to show
Ο χρήστης md1032 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-06-10, 12:05   #1225 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο MD1032 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ήτανε ο STALLONE και ο SCHWAZENEGGER και ο ένας προσπαθούσε να υπερβεί τον άλλον!
Ε λοιπόν αγοράζει ο SCHWAZENEGGER ένα τεράστιο και πανάκριβο κτήμα σε μια καλή περιοχή και αμέσως μετά το ίδιο κάνει και ο Stallone!
Έπειτα χτίζει ο πρώτος μια τεράστια πολυτελή βίλα με πισίνες και τζακούζια και πάλι το ίδιο κάνει και ο Stallone! Μετά αγοράζει μια πανάκριβη janguar ο SCHWAZENEGGER και το ίδιο κάνει και ο Stallone! Tελος ο SCHWAZENEGGER αγοράζει ένα λευκό πανέμορφο άλογο το οποίο ήταν και
ταχύτατο και το ίδιο κάνει και ο Stallone!
Σε κάποια φάση νευριασμένος ο SCHWAZENEGGER του λέει να τα στήσουνε τα άλογα για να δούνε τελικά ποιανού είναι το γρηγορότερο άλογο και εν κατακλείδι να δούνε και ποιος είναι ο καλύτερος!

Αρχίζουν να τρέχουνε τα άλογα αλλά χωρίς αποτέλεσμα γιατί ήταν και τα δυο το ίδιο γρήγορα!
Τότε συμφωνούνε για να δούνε ποιο είναι το πιο καλό να δούνε ποιο από τα δυο θα χέσει πρώτο...
Μετά από πολύ ώρα χέζει πρώτο το άλογο του Stallone!!!!


ΗΘΙΚΟΝ ΔΙΔΑΓΜΑ
Χέστηκε η φοράδα STALLONE!!!!!

lol
lllllloooooooooooooooooooooooooool
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-07-10, 11:22   #1226 Αρχή
md1032
χοντρομαλάκας
 
Το avatar του χρήστη md1032
 
Εγγραφή: 07-09-2006
Περιοχή: Μούχλας & Σαπίλας γωνία
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 2.939
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην md1032
Προεπιλογή

Κάτι κρουασάν παίζουν πόκερ. Ποιο κερδίζει?

 click to show


------------------

Ενας πορδιαρης εχει τρομερα αερια και θελει να αμοληση μια φριχτη. Αλλα ειναι σε σινεμα και ντρεπεται.Σε καποια στιγμη η ταινια δειχνει αερομαχιες και βομβαρδισμους.

Συγκεντρωνεται και οταν η ταινια δειχνει ενα Μεσερσμιτ να κανει εφοδο και να ριχνει την βομβα ακριβως την στιγμη που σκαει,αμολαει και εκεινος τα δηλητηριωδη αερια.

Οποτε αμεσως σχεδον ενας θεατης μπροστα φωναζει:

 click to show


------------------

Καποιος που ειχε μουρλα με τα τζιπ,πηρε ενα μαυρο 4χ4...
Συνεχεια ηταν με ενα πανι και ολο το καθαριζε,το προσεχε,μεχρι και κατω απο το σπιτι του το εβαλε για να σηκωνεται το βραδυ απο το κρεβατι και να το βλεπει...
Ενα βραδυ,περναει ενας μεθυσμεσμος βλεπει το τζιπ που εγραφε 4χ4....Καθεται,το σκεφτεται και χαραζει με το κλειδι του διπλα απο το 4χ4 =16.
Σηκωνεται να παει ο ιδιοκτητης στην δουλεια και βλεπει το τζιπ χαραγμενο που ελεγε =16 αρχιζει να φωναζει,τσαντιζεται αλλα και παει και το φτιαχνει...
Το επομενο βραδυ περναει ξανα ο μεθυσμενος,βλεπει οτι το =16 ελειπε και το ξαναχαραξε...
Σηκωνεται παλι ο ιδιοκτητης να παει στην δουλεια και ξαναβλεπει το τζιπ του χαραγμενο,νευριασμενος παει και το ξαναφτιαχνει...
(η ιδια κατασταση συνεχιστηκε για 4 μερες)
Αγανακτησμενος ο ιδιοκτητης λεει στον μαστορα,διπλα στο 4χ4 να βαλει και το =16 για να σταματησει ο περαστικος να του χαραζει το τζιπ(ετσι και εγινε).
Το ιδιο βραδυ περναει ο μεθυσμενος και βλεπει στο τζιπ να γραφει 4χ4=16...Καθεται προβληματισμενος,το σκεφτεται και χαραζει το αυτοκινητο ενα με τικ λεγοντας <<ΣΩΣΤΟΟΟΟΣ>>

------------------

-'' Παιδακια αυριο ειναι τα καρναβαλια και γιαυτο πρεπει να ντυθειτε ολοι ενταξει??''
Την αλλη μερα τα παιδακια πηγαν ντυμενα στο σχολειο οποτε η δασκαλα αρχισε να τους ρωταει τι ειχαν ντυθει.
-'' Μαρια μου τι ντυθηκες κοπελα μου?''
-''Εγω κυλια ντυθηκα κοκκινοσκουφιτσα , με το κοκκινο φορεμα μου , με το καλαθακι μου κτλ''
-Μπραβο Μαρια πολυ ωραια !!Εσυ Γιωργακη τι ντυθηκες??
-Εγω ντυθηκα ζορο, με την καπα μου, τις μποτεσ μου, την μασκα το σπαυι κτλ..
Αφου ρωτησε ολα τα παιδακια διαπιστωσε οτι ο Τοτος ελλειπε. Ενω κοιταζε για να τον βρει , ξαφνικα μπαινει μεσα ο Τοτος γυμνος , κ@υλωμενος, και ειχε στο κεφαλι του ενα ταψι με αναμμενα καρβουνα.Εξαλλη η δασκαλα αρχισε να φωναζει¨
- Τοττττεεεε!!!! Τι κανεις παιδι μου εισαι καλα???Δεν ειπαμε οτι θα ντυθειτε καρναβαλια??
-Μα κυρια ντυθηκα ...
-Με δουλευεις ?? Τι ντυθηκες??
-Ναργηλες , θελεις μια τζουρα??

------------------

Στην τάξη του Τοτού ήρθε καινούριος καθηγητής Αγγλικών. Στην αρχή όπως συνηθίζεται θέλει να γνωρίσει τα παιδιά. Ρωτά λοιπόν τον πρώτο μαθητή:

- You son. What's your name?
- My name is Jim, απαντά ο μαθητής.
- Jim, what a wonderful name, like Jim Morrison!
Ρωτά τον επόμενο:
- You son.. What's your name?
- My name is John, απαντά ο μαθητής.
- John, what a wonderful name, like John Travolta!
Αυτό το βιολί συνεχίστηκε ώσπου έφτασε στον Τοτό που καθόταν κλασικά στο τελευταίο θρανίο.
- You son. What's your name?
- My name is Totos.
- Totos! What is this bullsheet. First time I met a name like this.
Οποτε και ο Τοτος τον ρωτά:
- Εσένα ποιο είναι το όνομά σου δάσκαλε;
-My name is Tom, λέει ο δάσκαλος.
Και λέει και ο Τοτός:
-Tom!
What a wonderful name! Like TOM OUNI THS MANA SOU!!!

------------------

Ένας άντρας μέσα σε ένα αερόστατο συνειδητοποιεί ότι έχει χαθεί. Μειώνει ύψος και βλέπει έναν άλλο άντρα από κάτω. Κατεβαίνει κι άλλο και φωνάζει:

- Συγγνώμη, μπορείτε να με βοηθήσετε; Υποσχέθηκα σε ένα φίλο ότι θα τον συναντούσα εδώ και μια ώρα, αλλά δεν ξέρω πού είμαι.

Ο άντρας από κάτω του απαντάει:

- Είσαι σε ένα αερόστατο ζεστού αέρα σε ύψος περίπου δεκαπέντε μέτρων. Βρίσκεσαι στις 38 μοίρες ανατολικά γεωγραφικό μήκος και στις 23 μοίρες βόρεια γεωγραφικό πλάτος.

- Μήπως είσαι μηχανικός; ρωτάει ο αιωρούμενος.

- Ναι, είμαι, λέει εκείνος στο έδαφος, πώς το κατάλαβες;

- Κοίτα, ό,τι μου είπες είναι τεχνικά σωστό, αλλά δεν έχω ιδέα τι να κάνω με την πληροφορία που μου έδωσες και το γεγονός παραμένει ότι είμαι ακόμα χαμένος. Ειλικρινά, δε με βοήθησες και πολύ ως τώρα.

Ο από κάτω λέει:
- Kι εσύ πρέπει να είσαι manager.

- Πράγματι! Εσύ πώς το κατάλαβες;

- Κοίτα, δεν ξέρεις πού είσαι, ούτε πού πας. Έχεις ανέλθει στο ύψος σου χάρις σε μια μεγάλη φούσκα. Έδωσες μια υπόσχεση πού δεν γνωρίζεις πώς να την κρατήσεις, και περιμένεις από τους από κάτω σου να λύσουν τα προβλήματά σου. Το θέμα είναι ότι βρίσκεσαι ακριβώς στην ίδια κατάσταση που βρισκόσουν πριν με ρωτήσεις, αλλά, κατά κάποιο τρόπο, τώρα μοιάζει να είναι δικό μου σφάλμα.
__________________


A pessimist is what an optimist calls a realist

The nice part about being a pessimist is that you are constantly being either proven right or pleasantly surprised.

The more things change, the more they stay the same...

BEWARE EXPLICIT CONTENT BELOW!
 click to show
Ο χρήστης md1032 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-07-10, 11:55   #1227 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

tzouritsa?
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 15-07-10, 14:17   #1228 Αρχή
Xouanita
Χαζοχαρούμενη housewife
 
Το avatar του χρήστη Xouanita
 
Εγγραφή: 09-02-2007
Περιοχή: Στην καρδια του κακόπαιδου
Ηλικία: 49
Μηνύματα: 7.124
Προεπιλογή

Ο χρήστης Xouanita δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-08-10, 17:13   #1229 Αρχή
md1032
χοντρομαλάκας
 
Το avatar του χρήστη md1032
 
Εγγραφή: 07-09-2006
Περιοχή: Μούχλας & Σαπίλας γωνία
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 2.939
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην md1032
Προεπιλογή

Ήταν ένα παιδί και ρώτησε τον πατέρα του για τη διαφορά μεταξύ θεωρίας και πραγματικότητας.
Αυτός του απάντησε:
"Ρώτα τη μάνα σου αν της δίναμε ένα εκατομμύριο ευρώ θα πήγαινε να πηδηχθεί με άλλον;".
Ο μικρός πήγε και τη ρώτησε κι αυτή απάντησε:
"Ένα εκατομμύριο είναι πολλά λεφτά και φυσικά θα το έκανα".

Ο μικρός είπε στον πατέρα του για την απάντηση της μάνας του και αυτός του είπε:"
Πήγαινε ρώτα την αδερφή σου που αρραβωνιάζεται σύντομα αν κι αυτή θα πήγαινε να πηδηχθεί με άλλον για ένα εκατομμύριο ευρώ.
Κι αυτή απάντησε:
"Φυσικά και θα πήγαινα για τόσα πολλά λέφτα".

Έτσι γύρισε το παιδί γεμάτο απορία και ρώτησε τον πατέρα του:
"Τώρα μπαμπά ποιο είναι το συμπέρασμα που βγάζουμε;"

Και ο πατέρας του απαντά:
"Το συμπέρασμα είναι ότι θεωρητικά έχουμε δύο εκατομμύρια ευρώ αλλά στην πραγματικότητα έχουμε δύο πουτάνες στο σπίτι!"
__________________


A pessimist is what an optimist calls a realist

The nice part about being a pessimist is that you are constantly being either proven right or pleasantly surprised.

The more things change, the more they stay the same...

BEWARE EXPLICIT CONTENT BELOW!
 click to show
Ο χρήστης md1032 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-08-10, 23:50   #1230 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

palio!
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:50.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.