KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΑ > [και ΕΠί Τά ΑΥΤά] Hot times

[και ΕΠί Τά ΑΥΤά] Hot times ****ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΔΙ' ΑΝΗΛΙΚΟΥΣ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 15-12-09, 21:49   #1 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Wink Amanda Seyfried


Μόλις είδα αυτό το όνομα, είπα κάτι μου θυμίζει. Αλλά τι μου θυμίζει; Έψαξα λοιπόν και το βρήκα! Ήταν εκείνο το γλυκό κοριτσάκι που έκανε την κόρη της Maryl Streep στο ''Mamma Mia''!
Η Amanda Seyfried (αντίθετα με τον τρόπο που γράφεται υποθέτω ότι προφέρεται Σάιφριντ) είναι Αμερικανίδα ηθοποιός. Τα γυρίσματα του ''Mamma Mia'' και το ειδυλλιακό ελληνικό τοπίο αποδείχθηκαν γούρικα για την Αμάντα καθώς όχι μόνο έγινε γνωστή σε όλο τον κόσμο, αλλά κι επειδή εκεί γνώρισε τον τωρινό σύντροφό της, τον Dominic Cooper (στην ταινία έκανε τον Sky).


Το γλυκό -κοινώς γούτσου γούτσου- παρουσιαστικό της την έκανε μοντέλο από 11 ετών, κάνοντας εξώφυλλα για βιβλία και περιοδικά.
Αργότερα έπαιξε κάποιους μικρούς ρόλους (έτσι το λένε όταν οι γλάστρες κάνουν μετά καριέρα) σε τηλεοπτικές σειρές όπως C.S.I., House M.D. κ.λπ.
Βέβαια το ''Mamma Mia'' ήταν η σπουδαιότερη στιγμή της μέχρι σήμερα. Ας μην ξεχνάμε ότι η Αμάντα ηχογράφησε για τις ανάγκες της ταινίας το ''Gimme, Gimme, Gimme!'' των Abba, ενώ στην τελετή προς τιμήν του Michael Jackson τραγούδησε το ''Thank You For The Music''.


Τώρα θα μου πείτε: ''Για κάτσε ρε φίλε. Εδώ είναι το ακατάλληλο section, τί δουλειά έχει αυτό το... μωρό εδώ;''.
Εμ, έλα μου ντε. Δεν ξέρω. Γυμνές ή έστω ημίγυμνες ή έστω προκλητικές φωτογραφίες της δεν υπάρχουν. Η κοπέλα είπαμε είναι για γούτσου-γούτσου. Να της τσιμπάς τα μαγουλάκια, να την γαργαλάς και τέτοια. Για τα υπόλοιπα πρέπει να μεγαλώσει κι άλλο.
Βέβαια, θα μου πείτε, τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι. Γνώρισα κι εγώ κάτι παρθενόπες, του στυλ ''σ' αγαπώ-μ' αγαπάς'', που το πηγαίνανε το γράμμα πολύ επαγγελματικά.


Ναι, αυτή είναι ίσως η πιο τολμηρή φωτογραφία της. Ο.Κ. Έχει χρόνο ακόμα. Για την ιστορία να πω ότι γεννήθηκε στις 3 Δεκεμβρίου 1985 (πω, πω ξέχασα τα γενέθλιά της).

Για όσους θέλετε να την κάνετε φίλη στο facebook πατήστε στο link:
http://www.facebook.com/people/Amand...ied/1393816799
Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-12-09, 00:29   #2 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

ei ths rixnw 4 mhnes mouaxaxaxaxa
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-12-09, 11:10   #3 Αρχή
Xouanita
Χαζοχαρούμενη housewife
 
Το avatar του χρήστη Xouanita
 
Εγγραφή: 09-02-2007
Περιοχή: Στην καρδια του κακόπαιδου
Ηλικία: 49
Μηνύματα: 7.124
Προεπιλογή

Τώρα θα μου πείτε: ''Για κάτσε ρε φίλε. Εδώ είναι το ακατάλληλο section, τί δουλειά έχει αυτό το... μωρό εδώ;''.

Μας ξερει πολύ καλα
Ο χρήστης Xouanita δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:56.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.