KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ > Οι Δύσεις

Οι Δύσεις Τι συμβαίνει στον κόσμο, πάρτε το βούκινό σας κι ελάτε!

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
Παλιά 03-05-12, 13:29   #35 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Talking


Lady Gaga: Χώρισε!
Η Lady Gaga και ο πρωταγωνιστής της σειράς Vampire Diaries, Τέιλορ Κίνεϊ, χώρισαν μετά από δέκα περίπου μήνες σχέσης.
Λέγεται ότι ο ηθοποιός σκεφτόταν μόνο τον εαυτό του και δεν καταλάβαινε καθόλου τη Λαίδη Γκούγκου κι έτσι αποφάσισαν να χωρίσουν τα τσανάκια τους. Ευτυχώς για τη Λαίδη, θα βρίσκεται συνεχώς σε περιοδείες μέχρι του χρόνου κι έτσι μέχρι να συνειδητοποιήσει ότι έχει χωρίσει θα τον έχει ξεχάσει.


Μιχάλης Ζαμπίδης: Η προσωπική του ζωή και η εξάμηνη αποχή από το σεξ
Καλεσμένος στην εκπομπή “Movies & Stars” στο MTV ήταν ο Μιχάλης Ζαμπίδης. Ο πρωταθλητής του kick boxing μίλησε στον Γιώργο Σατσίδη για την προσωπική του ζωή, τη σχέση του με τις γυναίκες και το σεξ στη ζωή του.
-Δεν θεωρώ ότι η προσωπική μου ζωή είναι τόσο καλή όσο η επαγγελματική μου. Έχω πολλά πάνω και κάτω. Είναι άστατη. Η προσωπική μου ζωή δεν είναι σταθερή. Το γεγονός ότι είμαι σε μια τέτοια εγρήγορση επαγγελματική και μπαίνω στον έναν αγώνα μετά τον άλλο, δεν ξέρω αν είναι ό,τι καλύτερο για γάμο.
Σε άλλο σημείο της συνέντευξης αποκάλυψε:
- Ένας αθλητής πρέπει να μην κάνει σεξ 3 μέρες πριν τον αγώνα. Μέχρι δηλαδή και πριν 3 μέρες είναι ελεύθερος. Εγώ προσωπικά έχω μπει σε πολύ μεγάλες περιόδους αποχής. Όταν ήμουν σε μικρότερη ηλικία είχα κάνει 6μηνη αποχή από το σεξ γιατί παράλληλα έκανα και έναν πνευματικό αγώνα. Είχε σημαντικό ρόλο η στέρηση και η πειθαρχία του μυαλού. Οι 6 μήνες ήταν τεράστια εμπειρία και τότε θυμάμαι είχε λειτουργήσει θετικά, τουλάχιστον στο προπονητικό μου κομμάτι.
Τέλος, δεν δίστασε να δηλώσει κτητικός με τις συντρόφους του:
- Στον έρωτα είμαι πολύ δοτικός, μπορώ να πω ότι είμαι κτητικός αλλά βασικά λέω ανοιχτά ό,τι αισθάνομαι και τα καλά και όσα με ενοχλούν. Αν μου φέρεσαι καλά, πολλαπλασιάζω επί 10, αν μου φέρεσαι έτσι κι έτσι, σηκώνω άμυνες και μαζεύομαι.


Δέσποινα Βανδή: μιλά για το τέλος της φιλίας με την Ελένη Μενεγάκη
Σε συνέντευξή της στο περιοδικό OK!, η Δέσποινα Βανδή μιλά για πρώτη φορά ανοιχτά για την παρεξήγηση που την απομάκρυνε από την Ελένη Μενεγάκη, μετά από φιλία χρόνων.
- Η ζωή τα έφερε έτσι που δεν υπάρχει η μια στη ζωή της άλλης. Εγώ την έχω καλά μέσα μου την Ελένη. Θεωρώ ότι κι εκείνη με έχει καλά. Απλά δεν ξανασυναντηθήκαμε. Κάποια στιγμή έγινε μια παρεξήγηση για κάτι που είχα πει σε ένα περιοδικό -το πήρε άσχημα- αλλά δεν το εννοούσα έτσι όπως το εξέλαβε. Είπα κάτι δημόσια, που το έλεγα για πλάκα και σ΄ εκείνη. Της το εξήγησα, το κατάλαβε. Καμιά φορά όμως χάνεσαι με ανθρώπους. Έχουμε πολλά κοινά σημεία με την Ελένη. Μου άρεσε που ερχόταν σπίτι, έκοβε μια ντομάτα από τον μπαχτσέ και την έτρωγε. Έτσι είμαι κι εγώ. Μας αρέσουν τα ίδια πράγματα, τα παιδιά, το σπίτι, το καλό φαΐ. Ποτέ δεν ξέρεις. Ίσως κάποια στιγμή, συναντηθούμε ξανά. (...) Έχω βγάλει ανθρώπους από τη ζωή μου, χωρίς αυτό όμως να σημαίνει ότι έχω σταματήσει να τους αγαπώ. Μπορεί να έχω απογοητευτεί, να έχω πληγωθεί, αλλά η αγάπη δεν φεύγει ακόμα και αν δεν μιλιόμαστε πια.

Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 (0 μέλη και 2 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:43.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.