KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ > Οι Δύσεις

Οι Δύσεις Τι συμβαίνει στον κόσμο, πάρτε το βούκινό σας κι ελάτε!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 14-03-11, 13:49   #671 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

AYTA EINAI AGGLIKA!
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-03-11, 14:35   #672 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

:παρτα:
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-04-11, 12:43   #673 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή


Εχασε στο πόκερ 5.500.000 ευρώ
Μια μονομαχία, όχι στο Ελ Πάσο, αλλά στο Ηράκλειο Κρήτης και όπου οι αντίπαλοι χρησιμοποίησαν τραπουλόχαρτα αντί για όπλα, έγινε το... talk of the town στην περιοχή, καθώς τα «λάφυρα» του νικητή ήταν 5,5 εκατομμύρια ευρώ! Και τώρα όλοι ασχολούνται με το κάζο γνωστού επιχειρηματία, ο οποίος σε μια μαραθώνια παρτίδα πόκερ έχασε το συγκεκριμένο ποσό.
Το «σκληρό» πόκερ παίχτηκε στο σπίτι ενός άλλου επιχειρηματία και η παρτίδα διήρκεσε σχεδόν δύο εβδομάδες! Οι δύο «φραγκάτοι» τζογαδόροι δεν σταμάτησαν να παίζουν παρά μόνο για να τσιμπήσουν κάτι και να πάνε στην τουαλέτα. Η «αναμέτρηση» τελείωσε τη δωδέκατη ημέρα, με τους… ξεθεωμένους πια άνδρες να δίνουν επιτέλους ένα τέλος. Το αποτέλεσμα έστειλε στον έβδομο ουρανό τον έναν από τους παίκτες, σε αντίθεση με τον άλλο ο οποίος βούλιαξε στον πανικό και την απόγνωση, αφού το ποσό που έχασε δεν μετριέται σε κάποιες χιλιάδες ευρώ, αλλά σε εκατομμύρια!
Παρά τις απεγνωσμένες προσπάθειές του όλες αυτές τις ημέρες να «γυρίσει» το παιχνίδι και να το φέρει υπέρ του, η τύχη δεν φάνηκε να τον ευνοεί καθόλου και τώρα βρίσκεται ένα βήμα πριν από την καταστροφή. Ο μεγάλος ηττημένος κινδυνεύει να χάσει, όχι μόνο τα χρήματά του, αλλά και το υπερπολυτελές ξενοδοχείο που διατηρεί στην Κρήτη.


Αντώνης Κανάκης: «Πολλές νύχτες δεν μπορώ να κοιμηθώ»
Το βράδυ της Τετάρτης, ο Αντώνης Κανάκης ήταν καλεσμένος του Γιώργου Σατσίδη στην εκπομπή του στο MTV, όπου μίλησε για όλα και κυρίως για τον εαυτό του, αποκαλύπτοντας άγνωστες πτυχές του. Η εκπομπή θα μεταδοθεί ξανά σε επανάληψη το Σάββατο στις 16.00 το απόγευμα.
Οι πιο χαρακτηριστικές απαντήσεις του:
•«Υπάρχουν στιγμές που θα ήθελα να μετακομίσω κάπου πιο ήρεμα. Για μένα η Ελλάδα είναι το πιο μαγικό μέρος του πλανήτη. Αν έπρεπε να φύγω εκτός, θα πήγαινα Μαλδίβες, είναι ένας ψεύτικος παράδεισος».
•«Δεν κάνω κάτι για να κρατιέμαι σε φόρμα. Η γυμναστική είναι πολύ σημαντική και το σώμα μας είναι το καλύτερο εργαλείο που έχουμε, δεν πρέπει να το αφήνουμε στο περιθώριο».
•«Δεν θες να μάθεις τι γίνεται μέσα στον εγκέφαλό μου! Είναι σαν την Ελλάδα, είναι χωρισμένος σε πολλά κομμάτια και δεν ηρεμεί ποτέ, θα ήθελα πολύ να μπορώ να τον κλείνω, γιατί πολλές νύχτες δεν μπορώ να κοιμηθώ».
•«Τα γιαούρτια δεν συνετίζουν τους πολιτικούς. Πλένονται και φεύγουν. Το χειρότερο στην Ελλάδα είναι η ατιμωρησία. Για τη ζωή πάντως είμαι γενικά αισιόδοξος, όχι όμως και για τη χώρα μας».
•«Το να βρεις το άλλο σου μισό είναι εξαιρετικά δύσκολο! Ούτε το 1/10 δεν μπορείς να βρεις»!
•«Σελίδα στο Facebook δεν έχω, όλες οι σελίδες που κυκλοφορούν είναι ψεύτικες».


Μαζοχίστρια στο κρεβάτι η Ριάνα!
Η γνωστή τραγουδίστρια δήλωσε σε συνέντευξή της ότι της αρέσει η υποταγή στο σεξ, να είναι «δέσμια» κάποιου και, όπως λέει, η αγάπη της αυτή για τη σκοτεινή πλευρά της απόλαυσης οφείλεται μάλλον στο γεγονός ότι έχει ζήσει την ενδοοικογενειακή βία.
«Είμαι φρικιό στα σεντόνια» παραδέχεται η 24χρονη σεξοβόμβα, η οποία, ούτε λίγο ούτε πολύ, εξομολογήθηκε ότι της αρέσει να τη δένουν και να τρώει μερικές ξυλιές!
Της αρέσει περισσότερο ωστόσο ο άλλος να χρησιμοποιεί τα χέρια του και όχι αλυσίδες και μαστίγια, γιατί τα βρίσκει πολύ μπανάλ και προσχεδιασμένα. Προτιμά, δηλαδή, όπως λέει χαρακτηριστικά, ο σύντροφός της να παίρνει αυθόρμητα πρωτοβουλίες.
Οπως εξηγεί, η τάση της αυτή στο σεξ μάλλον προκύπτει από τα όσα έχει ζήσει κατά τη διάρκεια της παιδικής της ηλικίας αφού εξαιτίας του πατέρα της είχε βιώσει αρκετές φορές από κοντά την κακοποίηση.

Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-04-11, 15:42   #674 Αρχή
Egw
Gourouni apo ratsa
 
Το avatar του χρήστη Egw
 
Εγγραφή: 07-10-2006
Περιοχή: USA
Μηνύματα: 1.443
Προεπιλογή

Αν υπήρχε έστω η στοιχειώδης λογική και δικαιοσύνη στον κόσμο, θα έπρεπε να κατασχεθεί όλη η περιουσία και των δύο ποκεροπαικτών για να βουλώσει λίγο τη Διεθνή Νομισματική μας Τρύπα. Προφανώς και οι δυό τους έχουν τόσα που δεν ξέρουν τι να τα κάνουν. Εναλλακτικά, θα μπορούσαν να μου τα δώσουν εμένα.
Ο χρήστης Egw δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-04-11, 17:48   #675 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

Θα συμφωνησω με τον απο πανω μου!
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-04-11, 19:55   #676 Αρχή
mgkillme
traxana-bol 88
 
Το avatar του χρήστη mgkillme
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Περιοχή: Στην κοσμάρα μου
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 1.610
Προεπιλογή

Και εγώ με την από πάνω μου!
__________________
"Physics is like sex. Sure, it may give some practical results, but that's not why we do it." - R. P. Feynman

 click to show
Ο χρήστης mgkillme δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-04-11, 01:27   #677 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

egw me th rihana pantws
polu th sumpa8hsa thn kopela
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-04-11, 11:39   #678 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

χαχαχααχχαχα εγω θα συμφωνησω με ολους σας
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-06-11, 07:30   #679 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή


Τάμτα
Καλεσμένη στο «Βράδυ» με τον Πέτρο Κωστόπουλο, η Τάμτα εξήγησε γιατί δεν θα έκανε μια προσθετική επέμβαση στο στήθος της, ενώ δήλωσε μόνη και περιέγραψε τι θέλει από έναν άνδρα.
«Όχι, δεν μου αρέσει» απάντησε χωρίς δεύτερη σκέψη όταν ο παρουσιαστής την ρώτησε αν θα ξάπλωνε στο τραπέζι του πλαστικού ώστε να αυξήσει το μέγεθος του στήθους της. «Όπως είπε και ένας φίλος μου, “είναι για απόλαυση, όχι για χόρταση!”» πρόσθεσε.
Για την προσωπική της ζωή αυτή την περίοδο, η 30χρονη pop star δήλωσε: «Είμαι ελεύθερη και είμαι καλά», ενώ σχετικά με την ηλικία ενός εν δυνάμει συντρόφου της είπε: «Δεν νομίζω ότι δίνω μεγάλη σημασία στην ηλικία. Εντάξει, όχι να είναι και είκοσι. Δεκαπέντε είναι η κόρη μου».
Τέλος, όταν ρωτήθηκε αν κοιτάει μόνο τον χαρακτήρα ενός άνδρα, και όχι την εξωτερική του εμφάνιση, η Τάμτα με ειλικρίνεια απάντησε: «Δεν μπορώ να πω τέτοιο ψέμα, ότι μετράει μόνο η ψυχή. Μετράει κι αυτό, αλλά δεν μπορώ να τα φτιάξω και με ένα τέρας φαντάζομαι. Καλό, πάντως, είναι να έχει χιούμορ».


Η κόρη του Μπίλι Μπομπ Θόρτον κρίθηκε ένοχη για ανθρωποκτονία
H μεγαλύτερη κόρη του ηθοποιού και πρώην συζύγου της Αντζελίνα Τζολί, Μπίλι Μπομπ Θόρτον κρίθηκε ένοχη για ανθρωποκτονία επειδή το μωρό της καλύτερης φίλης της πέθανε ενώ βρισκόταν υπό τη φροντίδα της. Η 32χρονη Αμάντα Μπράμφιλντ ισχυρίστηκε ότι η ενός έτους Ολίβια Μάντισον Γκαρσία πέθανε στο σπίτι της φίλης της, Χέδερ Μέρφι στο Ορλάντο τον Οκτώβριο του 2008 όταν χτύπησε το κεφάλι της στην προσπάθειά της να βγει από την κούνια της.
Οι κατήγοροι, όμως, επέμειναν ότι τα τραύματα που είχε το παιδί στην πλάτη και στο κρανίο δεν θα μπορούσαν να προκληθούν απλά από μία πτώση από χαμηλό ύψος. Η Μπράμφιλντ κατηγορήθηκε για δολοφονία και παιδική κακοποίηση και αναμένεται να καταδικαστεί τον Ιούλιο.
Ο 56χρονος Μπίλι Μπομπ Θόρτον έχει πρωταγωνιστήσει σε πολλές χολιγουντιανές ταινίες, όμως έγινε κυρίως γνωστός από τον σύντομο γάμο του με την Αντζελίνα Τζολί (2000-2002). Ο ίδιος έχει κάνει πέντε γάμους και έχει τέσσερα παιδιά από τρεις διαφορετικές γυναίκες. Με τη μεγαλύτερη κόρη του, πάντως ισχυρίζεται ότι δεν έχει πλέον επαφές.


Απόλαυσαν την Αθήνα οι ήρωες της Χιλής
Οι Χιλιανοί μεταλλωρύχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν για εξήντα εννέα μερόνυχτα εγκλωβισμένοι σε μια μικρή στοά του ορυχείου Σαν Χοσέ, ξεναγήθηκαν στην Αθήνα και από σήμερα απολαμβάνουν μερικές μέρες ξεκούρασης και ξενοιασιάς στις παραλίες της Κρήτης.
Οι Χιλιανοί εργαζόμενοι ήταν ιδιαίτερα χαλαροί και χαρούμενοι καθ’ όλη τη διάρκεια της ξενάγησής τους στην πρωτεύουσα, αλλά η περιπέτεια που έζησαν στα έγκατα της γης είναι κάτι που αναμφίβολα τους έχει σημαδέψει.
Ολοι οι μεταλλωρύχοι δηλώνουν πολύ χαρούμενοι για το ταξίδι τους στη χώρα μας, αφού, όπως αναφέρει η πρέσβειρα της Χιλής Κάρμεν Ιμπάνιες, «ήταν σχεδόν ένα όνειρο γι’ αυτούς. Οι Χιλιανοί μοιάζουν πολύ με τους Ελληνες».
Οι φιλοξενούμενοι της ελληνικής μεταλλευτικής εταιρείας ΕΛΜΙΝ είχαν την ευκαιρία να δουν από κοντά δύο εμβληματικά κτίρια της πρωτεύουσας. Αφού ξεναγήθηκαν στο Προεδρικό Μέγαρο, επισκέφτηκαν το νέο Μουσείο της Ακρόπολης.

Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-06-11, 12:23   #680 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

ωραιο κοκκινο το μαλλι της Ταμτας!
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:20.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.