KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΑ > [ΕΝΤόΣ] Σπίτι μου, σπιτάκι μου!!

[ΕΝΤόΣ] Σπίτι μου, σπιτάκι μου!! DVD, TV, επιτραπέζια, κηπουρική, διατροφή, σπιτικές συνήθειες και γενικά ό,τι γεμίζει τις ώρες μας στο σπίτι

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
Παλιά 01-08-06, 12:37   #1 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή Περιήγηση στο Διαδίκτυο

http://www.amazon.com
Φαγώσιμα για τον soraver online
Δέκα χρόνια μετά την πρώτη αγορά CD από το Amazon, το πιο πετυχημένο ηλεκτρονικό κατάστημα του Ίντερνετ μπαίνει στον χώρο του φαγητού πωλώντας είδη τα οποία βρίσκονται σε σουπερμάρκετ αλλά και σε ντελικατέσεν.
Βέβαια παραδόσεις γίνονται μόνο στην Αμερική, αλλά αξίζει μια ματιά από περιέργεια.
Εκτός από τα είδη τροφίμων, το Amazon πωλεί αντικείμενα από 33 ακόμα κατηγορίες προϊόντων.

http://www.happyplanetindex.org
Πόσο ευτυχισμένος είναι ο πλανήτης;
Έναν δείκτη ευημερίας των χωρών του πλανήτη, με διαφορετικά κριτήρια από αυτά που συνήθως χρησιμοποιούνται, δημιούργησε το Ίδρυμα Νέας Οικονομίας.
Ο χάρτης της ευτυχίας -ή της δυστυχίας- του πλανήτη διαμορφώνεται με βάση περιβαλλοντικά και κοινωνικά δεδομένα, υπολογίζοντας το πόσο καλά καταφέρνει ένα κράτος να εκμεταλλευθεί τους φυσικούς του πόρους και να τους χρησιμοποιήσει για την ευημερία των πολιτών του.
Με λύπη διαπιστώνουμε ότι η Ελλάδα βρίσκεται στο νούμερο 133 ανάμεσα σε 178 χώρες, με δείκτη 35,7, τη στιγμή που το Βανουάτου στην πρώτη θέση έχει 83,5.

http://men.style.com
Συμβουλές ανδρικού στυλ
Σας έχει ζαλίσει η καλή σας με το τι σας πάει και τι δεν σας πάει; Θέλετε να την αποστομώσετε; Ιδού η απάντηση!
Ο εκδοτικός όμιλος Conde Nast έχει δημιουργήσει ένα από τα καλύτερα site για ανδρική μόδα, συνδυάζοντας ύλη από διάφορα αμερικανικά ανδρικά περιοδικά μόδας και lifestyle («GQ», «Details» κ.λπ.), αλλά και ειδήσεις που ανανεώνονται πολύ συχνά μέσα στην εβδομάδα.
Ξεχωρίζει η στήλη με τις 500 συμβουλές και απαντήσεις ειδικών σε κάθε είδους ερώτημα περί στυλ, που έχουν συγκεντρωθεί από τους αναγνώστες. Θα βρείτε επίσης διάφορα αφιερώματα και όλα τα νέα από τις κολεξιόν για την άνοιξη του 2007, που παρουσιάστηκαν αυτό τον μήνα στις διεθνείς πασαρέλες.
Μετά από αυτά, η Ροζάννα δεν θα έχει λόγο να γκρινιάζει για τις ενδυματολογικές επιλογές του Nickred που επιμένει να φοράει χακί.
Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:10.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.