Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 20-11-08, 09:49   #3 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 45
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΠΛΑΤΩΝ Εμφάνιση μηνυμάτων
Σου εύχομαι καλή επιτυχία. Μην το βάζεις κάτω! Πήγαινε και σκίσε!
Είτε πετύχεις είτε όχι, θα είσαι για πάντα η maRtina μας! Όποιο κι αν είναι το αποτέλεσμα, το κινέζικο θα το έχεις.
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο mgkillme Εμφάνιση μηνυμάτων
ωχχχχχ....ολα την ιδια μερα???
εκτος απο την προπονηση στην πισινα εχεις ασχοληθει καθολου με τα αλλα αθληματα??
καλη επιτυχια
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Κοκκινονίκος Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι μωρέ μην αγχώνεσαι, μικρή είσαι ακόμα

ε και απλά.... θα τα καταφέρεις
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Cj Εμφάνιση μηνυμάτων
dont worry h pisina einai h kaluterh askisi...ante skistous..... na se doume kai limenakario kai ti allo
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Makjunior Εμφάνιση μηνυμάτων
kanonisou na me grapseis meta otan tha kovw voltes me to kotero...
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Freeman Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ δέν θα σε πώ καλή επιτυχία, θα σε πώ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ! Άντε πέρνα λιμενικό να φτιάξεις την ζωή σου! Να μας μιλάς μετά όμως ναί? Μήν μας ξεχάσεις?

Μίλησα τηλεφωνικός με την Ματίνα. Τα κατάφερε και πέρασε όλα τα αθλήματα. Τα όρια ήταν πολύ χαμηλά λέει. Και ο πιό χοντρός θα τα κατάφερνε λέει.
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο soraver Εμφάνιση μηνυμάτων
nai e?
kako auto an einai xamhla ta oria 8elei meson
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο pastoula Εμφάνιση μηνυμάτων
ante re katastrofea!

mia xara 8a ta paei!

mprabo koritsara!:παρτα:
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Mirna Εμφάνιση μηνυμάτων

Μπράβο της!!! Συγχαρητήρια!!!

Παιδια ειμαι τοσο συγκινημενη που τα διαβαζω τωρα ολα αυτα αληθεια , και τοοοοσο πιασμενη λολ , τα κολωμεριααααα μου ουυυυυυυυυυυυυυυυυυ ποναωωωωωωω
Κωνσταντινε σε ευχαριστω με συγκινησες , το κινεζικο εγινε κουτσομουρες καβουροσαλατα και οχταπους λολ εκει στις παραλιες στους Πειραιαδες , ωραια ητανε !
mgkiilme , οχι δεν ειχα ασχοληθει καθολου με τα αλλα , ταχυτητα ειχα να κανω απο το Λυκειο μπορει ,αλμα σε υψος δεν ειχα κανει ποτε , μηκος απο το δημοτικο και σφαιρα ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ 7,260KGr δεν ειχα πεταξει ποτε ....για τα 800μ ειχα κανει 2 προπονησεις , μια το βραδυ που εμαθα οτι την επομενη τα δινω ολα , και αλλη μια την τριτη το μεσημερι μετα που εφυγα απο το γραφειο λολ
Κοκκινε και σενα σε ευχαριστω πολυυυ , αλλα δεν ειμαι τοσο μικρη , σε σωμα ασφαλειας ειναι μαλλον η τελευταια μου ευκαιρια να μπω ...
Γιατρέ μου σευχαριστω πολυ , τελικα η δυναμη της θελησης ειναι μεγαλο πραμα !
Βασίλω μου! εννοια σου εγω θα σε εχω αμολυμενο στα πέλαγα και εσυ θα με χτιζεις σπιτια ...δανεικα ειναι αυτα ....για να μην ξεχνιομαστε
Φρεε μου ! θα σε μιλαω ρε χαζε μη στεναχωριεσαι ....θα σε αφηνω να μπανιαρίζεσαι και να νίβεις τα μουτρα σοιυ απο τα χωματα και τις σκονες του μετρο στις παραλιες μου
σευχαριστω πολυ
Σταυρουκο μου!!!!! Περασα , σορρυ που δεν σε ειδοποιησα αλλα ο καημενος ο μπαμπακας μου ηταν καταταλαιπωρημενος φτασαμε 3 το βραδυ πειραια , με φυλαγε να κοιμηθω κανα 2-3 ωρες στο αυτοκινητο , την αλλη μερα απο τις 7 ειμασταν στη Σχολη εκει τελειωσαμε 15,30 σχεδον , ο καλος μου ειχε ξεροσταλιασει πανω στην καροτσα απο το αυτοκινητο μας (Mitsubishi EL 200 φιμε τζαμια ) για να ειναι ψηλα και να βλεπει τις επιδοσεις μου μεσα στο γηπεδο ...εκανε και ομαδα εκει , ανεβασε και κατι αλλες μαναδες και κατι αλλους πατεραδες που ηταν και εκεινοι εξω απο το γηπεδο και κανανε fun club ...μου λεει οταν φυγαμε "θα με περασανε για τρελο , τα πουρα δεν τα καπνιζα τα μασουσα απο την αγωνια" ... μολις τελειωσαμε γιατι εβρεχε κιολας αρκετα το πρωι μετα εβγαλε καυτο ηλιο -αλλα τι λεω στο ιδιο μερος ησουν ξερεις τι καιροι ειχε στον πειραια - το λεω "Κερναω παμε να φαμε " Ειχα λυσαξει απο το πρωι στις 06,0 ειχα φαει λιγη σοκολατιτσα για να μην ειμαι βαρυα και ειχε παει απογευμα σχεδον ....
να μην τα πολυλογω ειχαμε ταλαιπωρηθει αρκετα και ειχαμε να υπολογισουμε και το δρομο της επιστροφης γι αυτο δεν πηρα τηλέφωνο
Παστακι μου:παρτα: μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμματς φιλακι ηταν αυτο , σευχαριστω πολυυυυυυ , και εννοια σας αμα περασω και την αλλη φαση θα ειμαι ενα ολοκληρο εξαμηνο μετα σιγουρα εκει ...θα μαρτυρησετε το γαλα της μανας σας
Μιρνακι και σενα σευχαριστω πουυυυ , και καλη γενα να εχεις και εσυ!
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση